User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
Şu an Kamera Sistemleri kategorisindeki Guvenlık kamerası ıcın yardım edermısınız .... isimli konuyu okuyorsunuz.
    AYKUT YLMZTRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Guvenlık kamerası ıcın yardım edermısınız ....

USTA BENIM ELIMDE expotech 9804 100fps DVR 4 KANAL KAMERA KARTI WAR ONU ANA KART YUVASINAMI SOKUCAM PC DE VE ONUN GORUNTU PROGRAMINI BANA BULABILIRMISINIZ.... SIMDIDEN TESSEKKUR EDERIM .....

oskarguvenlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet pc nin isa slot yuvasına takman gerekiyor, fakat bu kart AMD işlemcili PC lerde çalışmaz (deneyimlerime dayanarak yazıyorum, yada benim karşılaştığım AMD lerde çalışmadı bunu biliyorum) yazılımını da google de şükür elektronik olarak aratırsan download kısmından indirebilirsin. Bana soracak olursan DVR kart dönemi bitti ve yenilikçi olmak gerekirse DVR Kayıt Cihazı kullanman daha faydalı olacaktır. Güvenlik amaçlı kullanıyorsan eğer en ideali DVR StandAlone Kayıt cihazlarıdır. Bahsetmiş olduğun kartın kayıt işlemi hdd nin partitionlarını seçerek belirtebilirsin ama hdd dolduğunda pc yavaşlamala ve kasılmaya başlıyor bunun nedeni hdd dolduğunda üzerine yeniden yazma gibi bir özelliğinin olmaması ki bunu da kendin manuel olarak hdd ni biçimlendirmen gerekir.

canan türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba, geçen yıl evim ve ofisim için ihtiyaç duyduğum kamera ve alarm sistemleri üzerine yaptığım araştırma sonucunda fiyat /performans oranı ve müşteriye yaklaşım şekilleri nedeniyle tercih ettiğim raptor güvenlikten gayet memnunum. Kurulum sonrası da ihtiyaç duyduğumuz anlarda kısa sürede yardımcı oldular. Tavsiyede bulunduğum arkadaşlarım da başka arkadaşlarına tavsiye edecek kadar memnun kalmışlar. Size de yardımcı olabileceklerini düşünüyorum.
    Web siteleri: www.raptorguvenlik.com

engincan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Artık DVR kartlı sistemler kullanılmıyor çünkü çok sorunlu ve windows 8 vs gibi programlarda açkışma ve driver sorunları var. Onun yerive Avenir 8 kanal kayıt cihazı alabilirsiniz.
    Güvenlik kamera sistemlerini artık mahalle elektrikçileri de yapıyor. Fakat bu iş sanıldığı gibi basit bir iş değildir. Malesef bizim milletimiz bir ürün alırken sadece fiyatına bakıyor. Bu da iş bilmeyen ucuzcu, elektrikçi çıraklarının işine yarıyor. Kesinle güvenlik kamera sistemleri işinin uzmanı, referansları sağlam bir güvenlik firmasına yaptırılmalıdır. %10-20 fazla ödeyin ama işin arkasında duracak bir firma ile çalışın. Örneğin İzmir de işinin uzmanı Online-alarm Güvenlik Sistemleri size isteğinizden fazlasını 2 yıl garantili olarak sunar. Ücretsiz keşif ve montaj yapıyorlar. Arkadaşım orada teknik müdür çok sağlam firma. Bizde tüm mağazalarımıza bu firmadan alarm, kamera kurulumu yaptırdık.3 sene oldu tık demedi çok memnun kaldık. Fiyat olarak da piyasanın çok altında fiyat verdiler. Bu fiyata bu sistem ve hizmeti almak gerçekten çok harika. Herkese tavsiye ediyorum. Telefon numaraları 0232 264 18 18 Teknik müdürün cebini de vereyim, 24 saat açık mantığı ile çalıyorlar 0531 747 99 96 bir de web sayfaları var. Pek profesyonel değil ama yine bir inceleyin derim ben www.online-alarm.com
    Umarım yardımcı olmuşumdur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler