User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Genel kategorisindeki Ev tesisatı ile ilgili bir soru. isimli konuyu okuyorsunuz.
    jadle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ev tesisatı ile ilgili bir soru.

Çok kötü halde,

Tek bir hat üzerinden (linye/sorti tam bilemiyorum) Fırın, Elektrikli ocak, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi ve banyoda Termosifon besleniyor.

Yani tek bir sigortayı kapattığımda tüm bunlar iptal oluyor. Haliyle duş alırken fırının ve bulaşık makinesinin çalışması imkansız oluyor.

Linyeleri, hatları vs. değiştirmek mümkün mü? Benim aklıma bir çözüm gelmedi açıkçası, sigortanın açma değerini yükseltmenin tek başına bir çözüm olacağını düşünmüyorum.

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jadle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok kötü halde,

Tek bir hat üzerinden (linye/sorti tam bilemiyorum) Fırın, Elektrikli ocak, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi ve banyoda Termosifon besleniyor.

Yani tek bir sigortayı kapattığımda tüm bunlar iptal oluyor. Haliyle duş alırken fırının ve bulaşık makinesinin çalışması imkansız oluyor.

Linyeleri, hatları vs. değiştirmek mümkün mü? Benim aklıma bir çözüm gelmedi açıkçası, sigortanın açma değerini yükseltmenin tek başına bir çözüm olacağını düşünmüyorum.
    yetkili bir elektrik ustasına tesisatı değiştirebilirsiniz.Eğer sıva altı tesisatınızda herhangibir tıkanıklık yoksa boru içerisinden geçirebilir.Sigorta yükseltmenizi tavsiye kesinlikle etmem.Kısacası sigorta atması bu durumlarda iyidir atmazsa sonu yangına kadar giden sonuçlar doğurabilir.

saygılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler