User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Genel kategorisindeki Dal seçimi... isimli konuyu okuyorsunuz.
    burak7834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Dal seçimi...

İyi günler.
    sevgili abilerim ben 11.sınıfa geçtim.Pazartesi dal seçimi yapacağım.Fakat dallar hakkında çok bir bilgim yok okulda detaylı anlatım yapılmadı acaba sizce hangi dalı seçmeliyim.
    Okulumda;
    Güvenlik Sistemleri Dalı
    Haberleşme Sistemleri Dalı
    Endüstriyel Bakım Onarım Dalı
    Dalları bulunmakta.bu dallar hakkında bilgisi olan beni aydınlatabilirmi.Yani bu daldan mezun olunca nasıl bir iş hayatı beni bekliyo.Alacağım maaş ortalama ne kadar olur.
    ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER.BENDEN BAŞKA DİĞER ARKADAŞLARINDA FAYDALANICAĞI BİR KONU SANIYORUM.

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    diğerleri konusunda bir bilgi veremem ama Aralarında benim sektörüm olan Endüstriyel bakım onarım dalını seçmeni tavsiye ederim.. bu dal ile sanayide fabrikada kendine güzel bir iş bulabilirsin, kendine ait işyeri de kurabilirsin..Ama öncelikle okulunuzun muhakkak danışman hocası vardır, yoksa eğitmen hocalarınla görüş sıkıştır onları.. destek iste.. KEndimden örnek verecek olursam Zayıf akım yani elektronik haberleşme sistemleri mezunuyum..ancak iş hayatında bu sektörde hiç çalışmadım.. Bence elektrik kuvvetli akım, yüksek gerilim elektrik endüstriyel tesisler bakımonarımı seçmeni tavsiye ederimm.

yine de son karar seni..iyi düşün iyi araştır öyle karar ver..Başarı dolu bir hayat dileği ile..

saygılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler