+ Konuya Cevap Yaz
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hoparlörleri bilgisayara bağlamak

Elektrik Forum Yeni Üye yozlasdas is on a distinguished road
    Konular
    1

Hoparlörleri bilgisayara bağlamak

Arkadaşlar sorum olacak cevap verirseniz çok sevinirim

Elimde 4 adet hopörlör var.

2'sinde 80HM 2W yazıyor. HM ne anlamda bunu bilmiyorum. Diğer
    2.sinde 4 Ohm 3W. Bu ikisi müzik kutusundan çıkardım. Müzik k. açtığında beyaz ekran veriyor ve işlem yapmıyordu. Bu yüzden söktüm.

Şimdi arkadaşlar bu 4'ünüde hopörler girişi olarak bilgisayara bağladığımda çok az ses çıkıor. Mp3'e de bağlasam çok az ses veriyor. Ama müzik k.'de bangır bngır çalıyordu.

Düşündüm heralde pil bağlamam gerekiyor. Pili nasıl bağlamalıyım . Ama mantıken usb portları zaten 9 volt değilmi diye düşünüyorum. Belki aldığı watt ilede alakalıdır ama pc 2-3 w veremezmiki usb portundan. Aman kısacası bunları nasıl pc'imde çalıştırabilirim ? Cevaplarınızı bekliyorum.

Administrator WebMaste® isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır. WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    224

pc den ve diğer cihazlardan direk çıkış alarak sonuç alamazsınız.Arada bir yükseltici yani anfi vazifesini görecek bir hoparlör almanız gerekiyor.10 20 tl arasında bir pc hoparlörü alıp araya bağlayabilirsiniz ama güçleri konusunda sıkıntı yaşarsınız.

Tavsiyem çok az daha bütçe ayırma imkanınız varsa uygun rakamda pc hoparlörü almanız ve pc çıkışlarınıza direk bağlantı yaparak cihazına zarar vermemeniz.

saygılar
    Elektrik Forum Son Konuları Sitenize Ekleyin.

---------------------------------------------------------------------------------------------
    Elektrik Android Uygulama
    Güncel Cezalar

+ Konuya Cevap Yaz

Bu Konu için Etiketler