Merhaba. Borsa, hisse senedi gibi şeyler uzun süredir ilgimi çekerdi. Ntvmsnbcyi falan açıp konuştukları konuları anlayabiliyor olmayı çok isterdim. Bu tarz yayınları takip edenlere imrenerek bakardım. Şimdi ben niye yapamayayım dedim. Foreksle ilgili birkaç adım atmaya karar verdim. İnternette pek çok foreks kullanıcısının yorumlarını inceledim ve forekse başlamaya karar verdim Forekse başladım demek için bile baya şey bilmek gerekiyor. Yazılımı bela, yatırılan para ayrı... Foreks takas sistemlerini bilmek bile meziyet. Durum böyle olunca ben de artık yardım istemenin zamanı geldi diye düşündüm. Güvenilir foreks firmalarının bulunduğu bir liste olsa da içinden seçsem süper olur mesela. Forekse başlıycam deyince gelip ilk iş bu yazıyı yazmadım, biraz araştırdım dediğim gibi. Hem yazılım olarak hangisi en iyidir, hem firma olarak hangisi güvenilirdir baya baktım ettim. Yazılımda işler çok fark etmiyo. Firmada ise tercihim İntegral Şikayet edeniniz var mı bilmiyorum ama bu işe başladıktan sonra bırakanlar da oluyomuş. Yorumlarınızı bekliyorum