Foreks için kolay para kazanma yöntemi falan diyorlar ya. Neresi kolaymış bilmiyorum valla. Kaç zamandır tırmalıyorum öğrenicem diye kolay bi yanını görmedim. Ha, niye devam ediyosun derseniz sevdim bu işi derim Henüz başlarındayım ama ilerde iyi paralar kazanacağıma inanıyorum. Acemilik evresini hızlı atlatmak için deneyimli foreks kullanıcılarının birkaç fikrine danışmak isterim. Çalışmak için kaynak veya analiz aracı sormam şu aşamada gereksiz. Bir şekilde halledilebilir bir sorun bu. Ama firma seçimi var ki hesapla falan değil deneyimle seçilmeli. Ben araştırdığım kadarıyla 2-3 tane buldum ama sizin önerileriniz tabi ki daha önemli. Bulduklarım sky, gedik ve integral. Şikayet ettiğim bir diğer konu da foreks kullanıcılarının yorumlarının birbiri ile taban tabana zıt olabilmesi. Üstelik fikirlerin hangi temelden geldiğini de bilemediğiniz için hangisine kulak vermeli bilemiyor insan. Kıssadan hisse tavsiyelerinize ihtiyacım var. Özellikle de firma seçimi konusunda. Gereğinden fazla kararsızım biliyorum. Ama tedirginliğimin de sebepleri var. Yardımcı olursanız uzun süre bu işi yapacağıma inanıyorum.