User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Tezler, Makaleler,Bitirme Projeleri kategorisindeki akademik makale- tahakkuk çarpanı isimli konuyu okuyorsunuz.
    mavi534 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

akademik makale- tahakkuk çarpanı

MErhaba Arkadaşlar Elimde bir ile ait abonelerin fatura bilgileriyle alakalı veriler var . örneğin, bir ildeki abonelerin ne kadar elektrik kullandıkları, tahakkuk çarpanları, abonelik tipleri gibi ay ay veriler mevcut elimde. sizce bu veriler kullanılarak ne tür bi konuda akademik bir makale yazılabilir? teşekkürler

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    genel olarak bu tıp bılgıler zaman zaman paylasılıyor.Elınızdekı verının tam detayını bılmıyorum ama gun geçtikçe enerji ihtiyacı daha da çoğalıyor.Geçmiş son 10 yılı bir kaçkez inceledim.Normal olarak duşünüldüğünde evler için örnek verirsek a sınıfı beyaz eşyalar, tüplütv yerine lcd televizyonlar, normal ampul yerine tasarruflu ampuller, ortak kullanımda sensörlü armatürler gibi tasarrufta fayda sağlayacak bir çok örnek olmasına rağmen enerji ihtiyacı kat kat artarak devam ediyor.

Kentsel dönüşümlerden sonra bu oranların ne kadar oynacağını açıkçası bende merak ediyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler