User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
Şu an Elektrikli Ev Aletleri kategorisindeki Sigorta Atma Sorunu ??? isimli konuyu okuyorsunuz.
    kinger1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sigorta Atma Sorunu ???

Arkadaşlar bilgisayarımın fişini prize takar takmaz sigorta atıyor ama bu olay sureklı olmuyor. gunde 1 kere pc yi çalıştırıyorum bazen hiç bişey olmuyor ama bazen direk sigorta atıyor. Sonra sigortayı kaldırıp tekrar fişi takıorum yine sigorta atıyor 2-3 denemeden sonra sigorta atmaz ise pc yi rahatlıkla calıstırabılıyorum. Tekrar edeyim bu olay sureklı olmuyor bazen oluyor. ayrıca pc calıstıktan sonra herhangı bı sıgorta atma sorunu yasamıyorum.
    prizi degistirdim ama sorun duzelmedı sıgorta kaldırmaz dedım elektrıkçı dedıkı fısı takar takmaz sıgorta atıyor ıse sıgortayla ılgılı dııldır pcnın guc kaynagında sorun vardır dedı. bu arada sıgorta 10A siemens marka. pc nın ıcındekı guc kaynagında 750w yazıyor bu konuda bana yardımcı olurmusunuz acaba sorun nerden kaynaklanıo???

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bilgisayarınızda anakart yada diğer parçalarda kaçak olma ihtimali yüksek.

Tabi priziniz yada fişinizi kontrol ettirmeniz gerekir.Önemlidir, bilgisayarınızda geri dönüşü olmayan arızalar çıkabilir.

musab46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güç kaynağında sorun vardır yada pc besleme kablosunda faz nötr arası kısadevre olabilme ihtimali

beksy748 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kinger1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bilgisayarımın fişini prize takar takmaz sigorta atıyor ama bu olay sureklı olmuyor. gunde 1 kere pc yi çalıştırıyorum bazen hiç bişey olmuyor ama bazen direk sigorta atıyor. Sonra sigortayı kaldırıp tekrar fişi takıorum yine sigorta atıyor 2-3 denemeden sonra sigorta atmaz ise pc yi rahatlıkla calıstırabılıyorum. Tekrar edeyim bu olay sureklı olmuyor bazen oluyor. ayrıca pc calıstıktan sonra herhangı bı sıgorta atma sorunu yasamıyorum.
    prizi degistirdim ama sorun duzelmedı sıgorta kaldırmaz dedım elektrıkçı dedıkı fısı takar takmaz sıgorta atıyor ıse sıgortayla ılgılı dııldır pcnın guc kaynagında sorun vardır dedı. bu arada sıgorta 10A siemens marka. pc nın ıcındekı guc kaynagında 750w yazıyor bu konuda bana yardımcı olurmusunuz acaba sorun nerden kaynaklanıo???
    bilgisayarın güç kaynağı içinde kısa devre olabilir. garantisi varsa yolla yaparlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler