User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Elektronik Güvenlik Sistemleri kategorisindeki Atakale Güvenlik Hk. isimli konuyu okuyorsunuz.
    ceremy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Angry Atakale Güvenlik Hk.

Paradox güvenlik sistemleri araştırırken bu firmaya web sitesi olan www.paradoxalarm1.com adresine denk geldim. Sahibi olan İsmail Hakki Ozdem ile telefonda görüştüm. Ürünlerde stok sorunu olmadığını sadece gaz dedektöründe farklı marka olacağını beyan etti.siparişleri pazatesi gönderdim dedi ısrarla kargo takip numarası istedim 2 gün oyaladı sebebini sonra anladım ürünler çarşamba yollandı .Keşke tek sıkıntım bu olsaydı .
    1 x 4 /8 Zon Kontrol Paneli
    2 x Dijital Dual Optik Yüksek Performanslı PIR dedektörü
    2 x Minik Tip Beyaz Manyetik Kontak
    1 x Gaz Dedektörü
    1 x Dinamik Flaşörlü 128dB Harici Siren
    1 x Flaşörlü Dahili Siren
    1 x Besleme Trafosu 50w
    2 x 12V 7 AH Akü
    1 x Minik Tip Kahverengi Manyetik Kontak
    1 x Telefon Arama ve Sisteme Uzaktan Erişim Modülü
    yukarıdaki siparişleri verdim ancak k636 keypadı k10v ile değiştirdim farkınıda ödedim .
    Neyse ürünler geldi .Bir kutulamışlar aklınız gider. vdmp3 akülerin kutusunun altında çıplak kutusunda sağlam kalırmı soketi dağılmış
    Şimdi diyeceksiniz ne olmuş ki hadi bunlar basit hatalar
    peki nerde fark ödeyip aldığım
    k10v keypad,,
    nerde paradox manyetikler yok çin işi manyetikler gelmiş
    gaz dedektörü irsaliyede ikon yazıyor eds ürününü göndermişler
    sipariş ettiğim KDT PS-118 yerine 2 tane (şaka yapmıyorum 2 tane ) dandik KDT RS-LD95 ürününü koymuşlar
    bitmedi trafoyu bir görseniz 50 w güya hayatınızda böyle trafo görmediniz emin olun başka panelden sökülmüş gelmiş gibi (belkide öyledir ) 20 w alamadığım saçma bir trafo
    telefonda montaj ayakları dahil dediği dg75 ler montaj ayaksız gelmiş .
    tabi bunca şokdan sonra telefonla aradım biraz hareretli konuşmadan sonra isterseniz iptal edin dedi (artık güvenimim bittiği bu firmanın değişim yapma teklifini red ederek )
    iptal ettim .
    Sonra mailler gelmeye başladı maille iptale onay istemeler , kargonun benim tarafamından ödenmesi gerektiği falan yaptığının kanunsuz olduğunu bana ayıplı ürün gönderdiğini söylememe rağmen isterseniz dava edin bizde avukatımıza yönlendiririz falan yani hem suçlu hem güçlü .
    artık bu işden iyice sıkıldım kargoyıda ödedim yeterki kurtulayım bunlardan diye ama ne mümkün
    2 hafta para iadesi yapmadılar önce bankayla yazıştık onay aldık sonra olmuyormuş havale yapacağız sonra havale bekliyoruz kasada para yok derken bağırış çağırış paramı aldım
    bunu yazmamın sebebi burda araştırma yapan arkadaşlar güvenlik ekipmanı almaya karar verdiyseniz Atakale Güvenlikden uzak durun . bu firma (hala saygıdan firma diyorum ya ) sağlam adamı hasta eder. yok ben bu firmadan alacam diyorsanız boş verin evinize hırsız girsin inanın daha az zarar görürsünüz.

atakale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mersin çağlar batmanda evde çocukları ticari kazanç sağlamak üzere öğretmenlik adı altında kanun dışı eğitim verecem diye istismar etmektedir. Eşide bu istismara maalesef ortaktır. Sorun basit bir kargoda kırılan ürün değil, Bir öğretmenin yaptığı kanun dışı eğitim altında işlerdir. Bu hususta bir çok şikayet olduğunuda internette gördük

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler