User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Aydınlatma kategorisindeki Led ışıklı reklam tabelası isimli konuyu okuyorsunuz.
    ferhat_97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Led ışıklı reklam tabelası

Öncelikle herkese merhaba iyi forumlar.

10.sınıf anadolu teknik meslek elektrik-elektronik öğrencisiyim.Elektrik dersimizden proje ödevi aldım.Başlıktada belirttiğim gibi "LED IŞIKLI REKLAM TABELASI" ledlerle yapılmış tabelalar olucak.Tabiki böyle ahım şahım bir şey değil sadece bilgi amaçlı olucak örneğin "GİRİŞ" "ÇIKIŞ" "WC" tarzı birşeyler ama nasıl yapılacağından pek emin değilim internettede pek bişey bulamadım bulduklarımda dükkan siteleri parayla tabela felan satıyolar benim bunu kendim yapmam lazım.Siz tecrübeli abilerim yardımcı olurlarsa sevinirim. Teşekkürler,iyi forumlar.

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ferhat_97 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba iyi forumlar.

10.sınıf anadolu teknik meslek elektrik-elektronik öğrencisiyim.Elektrik dersimizden proje ödevi aldım.Başlıktada belirttiğim gibi "LED IŞIKLI REKLAM TABELASI" ledlerle yapılmış tabelalar olucak.Tabiki böyle ahım şahım bir şey değil sadece bilgi amaçlı olucak örneğin "GİRİŞ" "ÇIKIŞ" "WC" tarzı birşeyler ama nasıl yapılacağından pek emin değilim internettede pek bişey bulamadım bulduklarımda dükkan siteleri parayla tabela felan satıyolar benim bunu kendim yapmam lazım.Siz tecrübeli abilerim yardımcı olurlarsa sevinirim. Teşekkürler,iyi forumlar.
    istanbuldasınız heralde karaköyde Selanik pasajı ve benzeri yerlerde bu tip kitler satılıyor.Tam istediğiniz gibi parçaları alırsanız ödevinizi tamamlarsınız

BeaMühendislik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Led aleminyum profile kapak ürünleri özel ürün üretimi ve satış hizmeti vermekteyiz ilgililere
    Duyrulur

Bea Mühendislik profilleri

Berkay Ünal

+905323765604

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler