User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
22 sonuçtan 21 ile 22 arası
Şu an Yüksek Gerilim kategorisindeki 400 kw trafo kurulumunda lütfen yardım edin isimli konuyu okuyorsunuz.
    muslufedli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeş trafo kurma işemi için öncelik le yapacağınız işile alakalı enerji talebinizi projelendirip en yakın TEDAŞ birimine enerji musadesi için müracaat edeceksin. og enerji musade yazı ile birlikte işim ag. proje doğrultusunda og trafo postası için proje çiziceksin ve og projeyi tedaş ve mühendisler oda tasdikinden sonra Trafo kurma işlemlerine başlıyacaksın. bu işin yazışma ve resmi işlemi
    Zaten tedaş sana og proje dahilinde kapalı tip şalt sistemi önerisi yapacak ve sende OG projen öyle çizmek ve tasdik etitmek zorundasın.
    senin bun dan sonraki işm malzeme şioarişi ve montaj işi başlar. Eğer kapalı şalt sitemi istemiş ise tedaş sen monoblok mod 2 tipin de beton köş
    iç malzemeleri ise 1 adet ordaki gerilim değerlerine göre 400 kva güç trafosu 1 adet giriş içim metal muhafazalı moduller hücre 1 adet te metal muhafazalı tafo koruma hücresi bunun yanı sıra 1x35 +16 xlpe kablo parafadur topraklama sistemi için diğer malzeme ve teçhizatını alacak sın parafadur ve ag kablaların la birlikte bir de güç dasğıtım panıonu tedarik edip işe koyulacak sın . sonraki safha montaj işlemi bitirip enerjilren dirme boyutuna getirdikten sonra tedaş birimine enerjilendirme ve geçici kabul için müracaatını yapacaksın o işlemde bittik ten sonra abonelik işlemleri ni yürütüp bitirdik ten sopnra tedaş kalıcı enerjini verir. umarım faydası olur fedli ATILGAN MUŞ
    1 A

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PysCotron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Bende 400 KVA Trafo kurulumu ile ilgili bir çalışma yapıyorum. Ancak şuan sadece keşif yapıyorum. Yani maliyet çıkarıyorum. Bu aşamada öğrenmek istediğim, 400 KVA trafo için hangi direğin kullanılacağı, hangi iletkenlerin kullanılması gerektiği gibi şeyler. Bildiğiniz kadarıyla tüm malzemeler neler paylaşırsanız sevinirim. Herkese iyi çalışmalar.
    SN PysCotron tÜRKİYE bUZ YÜKÜ HARİTASI DİYE BİR ŞEY VAR. ÖNCELİKLE DİREK VE TİLETKEN SEÇİMİNDE KAÇINCI BUZ YÜKÜ BÖLGESİNDE OLDUĞUNU ÖĞREN. ONDAN SONRA AŞAĞIDAKİ VEREEĞİM LİNKTEKİ İLETKEN SEÇİM CETVELİ NDEN İLETKENİ SEÇ..AYRICA O LİNKTE BUZ YÜKÜ HARİTASI VAR..

http://www.meslekidenetim.com/teknikkatalog

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler