User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası
Şu an Yüksek Gerilim kategorisindeki 400 kw trafo kurulumunda lütfen yardım edin isimli konuyu okuyorsunuz.
    slymn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar çalıştığım şirketin muğla fethiye üzümlü kasabasında yaptırmış olduğu villaların elektrik ihtiyacını karşılamak için tedeş trafo istiyor lütfen yardım edin başlangıctan itibaren trafo kurulumunu şirket olarak biz yani ben elektrik sorumlusu ben yapacağım işçiliği bundan 4 sene önçe trafo işiyaptım 000 tarihten beri yapmadım bakalım yapa bilecekmiyiz
    Edited by: WebMaste®

Benzer Konular
    trafo koruma düzenleri hakkında yardım lütfen!!
    trafo koruma düzenleri hakkında yardım lütfen!! elektrik müh. ögrencisiyim.Trafo koruma düzenleri konusunda bi proje aldım fakat gerekli dökümanı bulamıyorum.Arastırdıgım konular;Bucholz...
    yardım lütfen?
    yardım lütfen? "EMO Teknik Uygulama Sorumluluğu (TUS) Uygulama Esasları" yönetmeliğini arıyorum.Yarıdımcı olursanız sevinirim.Saygılar.
    Üç boyutlu mekanlar..Oldukça güzel.Ziyaret edin
    Üç boyutlu mekanlar..Oldukça güzel.Ziyaret edin ÇOK GÜZEL BİR SİTE..SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM
    bana yardım edin abilerim
    bana yardım edin abilerim selamlar öndelikle abilerim bana bir konuda yardım etmenisi istiycem bende 12 volt 60w 5A lik güç kaynağı var ben bunu 12 volt 60 w 20A yapmak...
    acil yardım lütfen: trafo busingi ile ilgili
    acil yardım lütfen: trafo busingi ile ilgili yüksek gerilim buşingin içindeki yağın testi yapılabiliyormu? yapılabiliyorsa nasıl? bu konu hakkında bilgisi olan varsa cevap yazarsa...

Konular
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer bi aksilik çıkmazda trafo işini ben yapar isem yani biz görüntüleri ile birlikte burada tüm aşamaları yayınlamaya karar verdim inşallah bbu iş olurda formumuza bi katkımız olur

Konular
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sizlerden desteklerinizi bekliyorum

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşım ya trafo kuracaksın iyi güzel de.Burdan sana nasıl ne ne şekilde yardımcı olabliriz.Anlayamadım?.tRAFO NASIL KURULUR SIFIRDAN BURDAN ANLATMASI ZOR.NERDEN BAŞLANIRKİ.TEDAŞ MUAMELELERİ Mİ TEKNİK BİLGİLER Mİ..400 KW YERİNDE SANIRIM 400KVA DEMEK İSTEDİN?Teknik bilgi mii manevi destek mi? YARDIM İSTEDİĞİN KONUYU VEYA YARDIMINI TAM OLARAK SÖYLERMİSİN?Edited by: hunca

talebe34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben o kadar detaylı konuları pek bilmem ama Rabbim yardımcın olsun ve yüzünü kara çıkarmasın. AMİN. AMİN. AMİN... ayrıca fotoğraflarıda burada yayınlarsan bende bir şeyler kapmış olurum belki çok sevinirim. çok teşekkür ederim. Rabbim yardımcın olsun.

Konular
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    süpersiniz ya desteğiniz için

Konular
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyi şeyler düşünmeniz dahi yeter

Konular
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hunca Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşım ya trafo kuracaksın iyi güzel de.Burdan sana nasıl ne ne şekilde yardımcı olabliriz.Anlayamadım?.tRAFO NASIL KURULUR SIFIRDAN BURDAN ANLATMASI ZOR.NERDEN BAŞLANIRKİ.TEDAŞ MUAMELELERİ Mİ TEKNİK BİLGİLER Mİ..400 KW YERİNDE SANIRIM 400KVA DEMEK İSTEDİN?Teknik bilgi mii manevi destek mi? YARDIM İSTEDİĞİN KONUYU VEYA YARDIMINI TAM OLARAK SÖYLERMİSİN?
    işin başından sonuna kadar yani ilk önce hangi belgeleri almalıyım nerelere başvurmalıyım kimlerle calışmalıyım gibi herkezin bilmeyipte belki senin benin bildiğimşeyler ola bilir ama başkaları sen ve ben değil maksat paylaşım olsun
    belki benimde bilmediklerim vardır ooo yüzden diyooom sevgili hunca kardeşim seni seviyorum kimseye caktırmaa kimseyede söyleme ...ok

tonyukuk83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    muğlada uygulama nasıl bilmiyorum ama önce enerji müsaadesi almalısın daha sonra OG projesi çizilip onaylanacak sonra projeye göre tesis yapılacak.tesis işini daha önce yapmadıysanız biraz sıkıntı çıkarabilir.en son aşamada geçici kabulü yaptırıp enerji alacaksınız. Allah kolalık versin.

isyan_pilot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teknik bilgi ve ekip istersen biz yardımcı oluruz.tedaşla görüşmeler sağlarız.isyan_pilot@hotmailden ulaşabilirsin.olayı o kadar gözünde büyütmene gerek yok.(denizliden)

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler