User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Sınavlar ve Eğitim, Seminer Haberleri, FUAR Etkinlikleri kategorisindeki Şirketlere ve Şahıslara KNX Akıllı Bina Sistemleri Eğitimi isimli konuyu okuyorsunuz.
    exodia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Şirketlere ve Şahıslara KNX Akıllı Bina Sistemleri Eğitimi

Arkadaşlar Merhaba;

KNX Akıllı Ev/Bina Otomasyonu Eğitimi 16-17 OCAK 2016 Cumartesi ve Pazar günleri için bir grup daha eğitime başlayacaktır. Eğitim Sabah 9:00-20:00 arasında iki gün boyunca yoğun bir şekilde devam edecek.Eğitimden sonrada kendi bireysel projelerinizde takıldığınız noktalarda bireysel olarak sizlere danışmanlık yapabileceğim.

Eğitim pratiğe ve saha uygulamalarına hitap etmektedir.Eğitimimiz Kartal/Soğanlıkta olacak.Fiyat olarak çok daha uygun olan bu eğitim ücreti bilgisi için lütfen mail veya telefonla bilgi alınız..Eğitimde kontenjan sınırı vardır.Bu yüzden başvurularınızı erkenden yaptırabilirsiniz.

Eğer ki amacınız Sertifika almaksa bu kursta sertifika veremiyoruz,bunun için KNX eğitim merkezleri mevcut.Amacınız bu eğitimin hobi olarak kalmayıp ciddi bir şekilde saha uygulamalarının öğrenilmesi ve uygulanabilmesi ise bu eğitim tam sizler için.

Pratik Uygulama Yapılan ve eğitim sonunda kendinizin yapabileceğini garanti ettiğim uygulamalar ise;

KNX Aç/Kapa Uygulamaları(Aydınlatma,Klima,Yerden Isıtma,Elektrik,Gaz,Su,Duman Kontrol),Motorlu Perde/Panjur Kontrolü,Halojen Dim,Dali Kontrol,1-10V Kontrol,RGB Led Kontrol,termostat uygulamaları(Yerden Isıtma Vs.),Varlık Detektörü,Hareket Dedektörü,Gün Işığı Detektörü uygulama örnekleri,Koridor Detektörü Master/Slave Uygulaması,Touch Panel Tanıtımı

Detaylı Bilgi ve Kayıt için:
    NURULLAH KALAY
    TEL:0554 518 5022
    nurullahkalay@hotmail.com

mrc9072 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

akıllı ev sistemleri

Güzel ve açıklayıcı bir paylaşım olmuş. Teşekkürler akıllı ev sistemleri hakkında verdiğiniz bilgiler için.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler