User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası
Şu an Genel kategorisindeki GENEL TANIŞMA YAZISI isimli konuyu okuyorsunuz.
    acıbadem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkese merhabalar,
    ben Ali Çakırca. Yaklaşık 10 yıldır elektrik teknikeriyim ve özel bir şirkette elektrik projelerinin tasarımı ve çizim işinde çalışmaktayım. böyle bir forum kurduğunuz için (hele hele elektrik konusunda malesef çok kısır bir sektör bizimkisi)emeği geçenleri canı gönülden kutlarım. Bende her türlü mesleki bilgimi grup üyeleri ile paylaşmak ve bilgi almak istiyorum. Ayrıca en az ayda 1 kere bir yerlerde buluşup, yüz yüze görüşüp kaynaşabileceğimiz bir organizasyonlar yapılabilir mi?. Şimdiden çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.
    Saygılarımla

ALİ ÇAKIRCA
    Elektrik Proje Tasarımcısı

Not: BULUŞMA YERİNİ VE SAATİNİ BURADA TÜM GRUP ÜYELERİNE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.

Benzer Konular
    Bayındırlık Elektrik Genel Şartnamesi
    Bayındırlık Elektrik Genel Şartnamesi Arkadaşlar Yeni bir genel şartname hazırlanıyormuş ama eskiside bulunsun...
    klimalar hakkında genel bilgi
    klimalar hakkında genel bilgi KLİMA SEÇERKEN VE MONTAJI SIRASINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR? Klimanın tarihi insanlık kadar eskidir. İlk insanlar vücut ısılarını koruyabilmek...
    genel klavye kısayolları
    genel klavye kısayolları Genel Klavye Kısayolları . CTRL+C (Kopyala) . CTRL+X (Kes) . CTRL+V (Yapıştır) . CTRL+Z (Geri Al) . DELETE (Sil) . ÜSTKRKT+DELETE...
    CCTV DE KULLANILAN GENEL TERİMLER
    CCTV DE KULLANILAN GENEL TERİMLER ADC: Genellikle analogu dijitale çevirmekle ilgili kullanılır. AGC: Otomatik artış kontrolü.Önceden belirlenen sınırlar içinde vaoltaj değişimlerini...
    Genel Müdüre Elektrik Faturası
    Genel Müdüre Elektrik Faturası Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürü İlhami Özşahin, hafta sonu 13 ilde yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle açığa alındı.Enerji ve Tabii...

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba
    aramıza katıldığınız için teşekkürler..
    Bahsettiğiniz gibi sektörümüz ne yazıkkı çok kısıtlı.
    Buluşma olanağımız ne yazıkkı yok hepımız ayrı ıllerde elımızden gelen bılgılerı paylaşmaya çalışıyoruz.Sadece MSN de görüşmelerimiz oluyor.Bu tip bir görüşmeye katılırsanız seviniriz.

saygılarımla

gold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    belli etkinlikler yapılabilir.yakında elekrokent fuarı olacakmış mesela orada bir buluşma ayarlanabilr.ama imkan meselesi tabi geliriz diyemiyoruz.

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam acıbadem..
    Foruma gösterdiğiniz ilgi için ve aramıza katıldığınız için teşekkür ederim. Evet Elektrik sektörü ile ilgili arkadaşların da bahsettiği gibi sınırlı sayıda site var (forum bazında yok). Siz ve sizin gibi duyarlı arkadaşlar sayesinde birlikte hep daha iyiye..

COMANDANTE eraykirimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam acıbadem foruma gösterdiğiniz ilgiden ve ileride göstereceğiniz katkıdan dolayı çok teşekkür ederim.

Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de bugün katıldım foruma. Bu forumu oluşturan ve katkıda bulunan arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum, bu başlık altında fırsat bulmuşken.

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizde sizlere teşekkür ederiz. Sn. Sönmez...

Bizimde ödülümüz sizin gibi duyarlı meslektaşlarımızın katkıda bulunması..

saygılar

DADASS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben EMİN AKTÜRK İSTANBULDA OTURUYORUM erzurumluyum dadaşım yani elektirk mezunuyum teknisyenim yani HASTANEDE DOKTORLARIN TOPLANTI salonunda ses elektrik ve pc işlerine bakıyorum yardımlarınızı beklerim

dadaşdan gardaşlara selam olsun

erguntank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selamlar ben Ergün TANK kocaelide oturuyorum aranıza yeni katıldım böyle bir siteyi akıl eden ve sitenin yapımında emeği geçenleri kutluyorum

onurusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk önce herkese Slmlarımı iletiyorum ... Onur USTA Erzincan Üniversitesi RMYO Elektirik Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim bu sitenin yapımında emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimi sunarım bu site sayesinde elektrik-elektronik hakkında bilmediğim çoğu konuyu öğrenme fırsatı buluyorum sevgiler saygılar...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler