User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Yüksek Gerilim ve Trafolar kategorisindeki Ev elektrigi için acil yardım lütfen!!! isimli konuyu okuyorsunuz.
    tobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ev elektrigi için acil yardım lütfen!!!

İyi günler herkeze bundan bikaç yıl önce aniden elektrikler kesilde ve birisini çagırırarak tamir etmesini istedim fark ettiki farenin birisi kablolaları yemiş. Vel hasıl bizim daierenin beslemesi 3 fazlı ilken bu adam 2 fazını iptal etti tek fazdan besliyor şuanda dairem. son zamanlarda elektrik faturası yüksek gelemye başladı. Bu 3 fazdan 1 faza indirmenin bununla alakası ola bilirmi sizce ???? ( 0537-998-52-44 Numaradan bana ulaşırsanız çok minnettar olurum.) (Konuyu yanlış yere açtıysam af ola... )

yüzbaşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk olarak eviniz neden 3 fazlı yada 3 fazla çalışan bir aletmi var yoksa yeni yapılan dairelerden birisimi.Aynı zamanda fazların ikisini kestiyse bunu kafasına göre yapamaz.Öyle olsaydıda evin diger kısımlarındakı beslenen yerler karanlıkta kalırdı.Faturanın yüksek gelmesini fatura üzerindeki ilave ücretlerden yada gecemi gündüzmü daha çok tüketim oluyor onlardan da sorgulamak lazım.Genelde gece 22 00 den sonra kullanmakta fayda var.Bence sayacınızın başına işi bilen bir adam getirerek bir kontrol yaptırın özellikle farenin kemirdiği yere birde ek yaptıysa yarın bir gün karanlıkta kalmanız içten bile değil saygılarımla...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)