User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Kablolar ve Teknik Bilgiler kategorisindeki Şartel isimli konuyu okuyorsunuz.
    savassuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Şartel

Sevgili arkadaşlar herkeze merhabalar dilerim

öncelikle şunu söyliyeyim kendime ait odam var evimiz 5 odalı filan şimdi sayın elektrikci ahali; benim bulundugum odada 3 tane bilgisayar var şartel dışarıda ve ana şartel dügmesini sürekli indiriyorlar ve benim odamın elektrigi gidiyor o gidincede otomatikmen bilgisayarlarım kapanıyor benim abim elektrikci bu durumu ona anlattım fakat o şuan askerde o da senin odana elektrik götüren kabloyu alıcaz biryere baglicaz ana şarteli indirselerde senin odanın elektrigi gitmicek diye birşey demişti tam anlayamadım şimdi size soruyorum sevgili arkadaşlar ben size şartelin resmini atsam orada ne yapacagımı bana söyleseniz yani ana şartel dügmesi indirildiginde benim odamın elektirigi gitmesini istemiyorum yani nereye baglayacagım o kabloyu? biraz saçmaladım kusura bakmayın ama umarım anlatabilmişimdir lütfen yardımcı olunuz. teşekkür ederim.

Cmler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mrb ben almanyadan yaziyorum abinin ne demek istedigini anladim ve senin ne itediginide biliyorum bu aslinda cok basit ama bu meslekten egitim olmadigi icin sana bunu anlatmak dogru degil.bir elektrikcinin gelip 10dk içerisinde yapacagı birsey zaten tr de fazla para istemezler en azindan biniz icin.

Saygılar...

Atoll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ana şartelini niye kapatıyorlar... Gırgır şamata olsun diyemi ?
    Kapatmamalarını söyle. Dinlemiyorlar mı ? bir fazı ince bakır telle düğmenin üzerine tutkal ile yapıştır... onlar için iyi bir deneyim olur ama bu şakaydı elbette sen kesin yapma...
    İnsan ölebilir...

Kesintisiz güç kaynağı bir düşün...
    1200 Watt kesintisiz güç kaynağı 3 bilgisayarında besleye bilirsin...
    Dışarıda istedikleri kadar sigortaları attırabilirler... Sen etkileyenmeyeceğin...
    Fiyatı bilmiyorum ama çok ucuza bulabilirsin... İnternet çağındayız...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)