User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası
Şu an Çöp Tenekesi kategorisindeki Güvenlik Sistemleri Resim veProjeleri isimli konuyu okuyorsunuz.
    talebe34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Güvenlik Sistemleri Resim veProjeleri

Ustalarım sizin gibi ustalarımla karşılaştığım için çok sevinçliyim. Ustalarım ben sizlere göre bir arpa boyu bile yol almış değilim, yani güvenlik sistemleri üzerine ancak sensör hareketi algılayınca alarm çalan sistemleri yapabiliyorum.
    Acaba bu başlık altında geniş kapsamlı güvenlik sistemlerinin nasıl proje edildiğini ayrıntılı (ben dediğim gibi pek bir şey bilmiyorum [img]smileys/smiley18.gif[/img] )bir şekilde çizebilmek yani pırlarda şöyle kablo kullanılır gerçi diğer konularda yazmışsınız teşekkür ederim ama buradada yazabilirsek ve nasıl bağlantı yapıldığı hakkında bilgi verebilirmisiniz? sadece pır değil diğer güvrnlik cihazlarının nasıl bağlantılarının olduğu ve nasıl kablolar kullanıldığı ve eğer uygun görürseniz çekilmiş fotoğraflarını ve resimler üzerinde bağlantıların nasıl yapıldığı gibi ayrıntılı bir bilgi kaynağı yapabilirmiyiz? Bilgileriniz için teşekkür ederim. talebe34...

Benzer Konular
    güvenlik kamerası kurulumu ve maliyeti hk.yardım
    güvenlik kamerası kurulumu ve maliyeti hk.yardım yaklaşık 20-25000 mt2.lik saha .sistemimizde 2 adet hareketli,19 adet sabit kamera kablolama kullanarak oluşturmak istiyoruz.mevcut aydınlatma...
    2. güvenlik teknlojileri ve ekipmanları fuarı
    2. güvenlik teknlojileri ve ekipmanları fuarı 16-19 kasım CNR EXPO fuar alanı Tüm teknolojik ve biyolojik risklere karşı: •Güvenlik Teknolojisi ve Uzmanlığı konusunda Uluslararası bir...
    Güvenlik sistemleri için ekran fiyatları?
    Güvenlik sistemleri için ekran fiyatları? Apartmana kameralı güvenlik sistemi yapıldı. Bina girişine kamera koyuldu ve her daireye küçük LCD ekran alma işi daire sahiplerine bırakıdı.(bina...
    İşte Size bi resim ama öyle böyle bi resim değil!
    İşte Size bi resim ama öyle böyle bi resim değil! smileys/smiley18.gif
    güvenlik sistemleri
    güvenlik sistemleri monex ST 8048 marka soygun güvenlik panelinin programlanışına ihtiyacım var eger yardımcı olabilirseniz sevinirim.

gold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    linklere bakarsan şemayı verdim.inceleyip kafana takılanları sorarsan daha iyi olur. güvenlik sistemlerini hiç bilmeyen biri şu anda forumdaki açıklamaları incelerse hemen alarm montajına başlayabilir.ama konuları okumadan başlık açmayalım lütfen.

talebe34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    özür dilerim bir dahakine daha dikkatli olacağım. şekil içinde çok teşekkür ederim.

gold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forumun altında seçenekler vardır. o seçeneği başlangıçtan beri olarka işaretlersen kurulum notları vs.resimleri şemaları vardır.oradan bakabilirsin.

KöksaL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Birşey Göremiyorum ama önerin için tenks.

elektrik16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    emeğine sağlık

MERSOY25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

hayret

herhalde insanları imtihan etmek için böyle yapıyorsunuz bir forumda konu ve linkler insanın gözünün önünde olur 1 saattir şemaları arıyorum bulamıyorum

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MERSOY25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herhalde insanları imtihan etmek için böyle yapıyorsunuz bir forumda konu ve linkler insanın gözünün önünde olur 1 saattir şemaları arıyorum bulamıyorum

sızın gıbı armut pıs agzıma dus arkadaslar ıcın bu sefer resımde eklıyorum.Lutfen ınceleyın gorun bakın.Lutfenn.

saygılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler