User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Tüzük ve Yönetmelikler kategorisindeki Garip Bir Soru-Elektriği Kessem Sorun Olur mu? isimli konuyu okuyorsunuz.
    bilmeklazım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Garip Bir Soru-Elektriği Kessem Sorun Olur mu?

Selam herkese.
    Benim size ufak bir sorum var, çok basittir belki bilmiyorum.
    Tecrübelerinize ve affınıza sığınarak soruyorum bunu.

Sorum şu ki şimdi ben bu oturduğum haneden taşınacağım, hane anneme ait, fatura da onun adına. Ancak ben başka bir haneye taşınacağım. Bu hanenin elektriğini şalterden kapatıp gitsem herhangi bir ceza gelir mi saat çalışmadığı için? Bir daha uzun süre kullanmayacağım yani, en az iki yıl.

Faturaya gelen vergiler filan varsa onları her ay öderim ancak evden taşınacağım için elektrikten dolayı sakatlık filan çıkmaması için şalteri kapatıp öyle çıkmak istiyorum.
    Yangın mangın vb...
    Şalteri kapatırsam yine fatura gelir mi? Gelirse sadece vergiler mi gelir yoksa herif belli bir limiti aşana kadar faturalandırmamak gibi bir eğilime mi yönelir. En az ne kadar olunca faturalandırır. Saat dönmediği için ceza alır mıyım?
    Aboneliğini sonlandırmak istemiyorum çünkü, ileride bir daha uğraşamam onunla.

beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Fahri Yetiş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evde elektrikle çalışan ( mesela buzdolabı ) cihaz bırakmayacaksanız sorun olmaz.Sayacınız yazmadığı için,fatura da gelmez.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)