User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Kablolar ve Teknik Bilgiler kategorisindeki Jeneratörün tesisata bağlanması en sağlıklı olan. isimli konuyu okuyorsunuz.
    ufukcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Jeneratörün tesisata bağlanması en sağlıklı olan.

merhaba benim bir sorunum var 3kv jeneratörüm ile işyerimde tüm cihazları çalıştırabiliyorum bunda bi sorun yok fakat ups(kesintisiz güç kaynağı) mi çalıştırmıyor yani şarj etmiyor ve akülerini kullanmaya devam ediyor tabi bittiğinde kapanıyor. jeneratörü işyerime bağlama şeklim şu şekilde işyerimin ana şalterini kapatıyorum ve jeneratörü dışarıda çalıştırıp 2 tarafıda erkek priz olan kablomu jeneratöre ve işyerimin herhangi bi prizine takarak tüm herşeyi çalıştırıyorum ups cihazım hariç tabi. ups cihazımı direk ara kablo yardımı ile jeneratöre takıp denedim ozmn aynı şebeke elektriği gibi çalışıyor şarj oluyor hiçbir sıkıntı olmuyor benim istediğim tesisat üzerinden de şarj olması. işim gereği bu benim için çok çok önemli lütfen gerçekten bilgisi olanlar sorunun neden olduğunu ne yapmam gerektiğini anlatsınlar şimdiden teşekkür ederim .

ufukcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yokmu bilgisi olan bir vatandaş acaba ? ups ve jeneratörün model bilgilerinide veriyorum teknik bilgi sahibi olan varsa lütfen bilgilendirsin. ups: BACK-UPS RS 1000 APC, jeneratör: KAMA 3500A modelidir. işyeri tesisatımda topraklama mevcuttur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)