User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Çöp Tenekesi kategorisindeki UYDU DAĞITIM SİSTEMLERİ (tv) isimli konuyu okuyorsunuz.
    umitsaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

UYDU DAĞITIM SİSTEMLERİ (tv)

Uydu dağıtım sistemlerinde kullanılan LNB,Hat yükselteci,bölücüler,switchler, çanak antenler konusunda sitemizde forum yok. Konu oldukça güncel ve zevkli. Motorlu çanak apayrı bir konu. Ülkemizden alınan uydular. En popüler olanları En batıdan 30 derecede İspanyolların HİSPASAT uydusu, 7 derece batı NİLSAT, 1 derece batıda THOR ( Kuzey Avrupa yayınları)5 derece duğuda SİRUS 7derecede EUTELSAT, 13 derecede HOTBİRD 19-23derece doğuda ASTRA 42 derecede TURKSAT sayılabilir. Motorlu çanakla 30 derece batıdan 62 derece doğuya kadar 17 uydu yayını izledim. Üç bloktan oluşan bir siteye 4 uyduyu izleyebilmek için bir tesisat kurmuşlar. Sistemi inceledim kullanılan elemanları tek hat şeması şeklinde veriyorum Ayrıca uydu sitelerinden daha önce bilgi sahibi olmak amacıyla aldığım iki şemayı aşağıdaki adrese koyuyorum Konuyu daha çok tartışmak dileği ile iyi çalışmalar
    umitsaman
    http://www.hemenpaylas.com/download/.../UYDU.zip.html

Benzer Konular
    Bİr Beledİyenİn Og-ag DaĞitim Projesİ Full
    Bİr Beledİyenİn Og-ag DaĞitim Projesİ Full ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ SON SINIFINDA OKUYAN KOMBALDAK KARDEŞİM DAĞITIM PROJESİ İSTEMİŞ AG Mİ? OG Mİ? BELİRTMEMİŞ BENDE SİZLERE BİR BELEDİYENİN AG - OG...
    ALARM SİSTEMLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİ
    ALARM SİSTEMLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİ Alarm sistemi, ev veya işyerinin hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını(Alarm Haberalma Merkezi, mal sahibi,...
    ALARM SİSTEMLERİ NELER İÇERİR
    ALARM SİSTEMLERİ NELER İÇERİR Güvenlik panelleri; gelişen teknoloji ile beraberinde yalnızca hırsıza karşı önlem alan cihazlardan çıkıp insan güvenliğini tehdit eden diğer...
    İZOLASYON HATASINA KARŞI TOPRAKLAMA SİSTEMLERİ
    İZOLASYON  HATASINA KARŞI TOPRAKLAMA  SİSTEMLERİ İzolasyon hatalarına bağlı tehlikeler Meydana gelen hatanın sebebine bakılmaksızın bir izolasyon hatası • İnsan hayatı • Malzemenin...
    GÜVENLİK SİSTEMLERİ
    GÜVENLİK SİSTEMLERİ GOLD ELEKTRONİK GÜVENLİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ ,KABLOLU VE KABLOSUZ GÖRÜNTÜ AKTARMA SİSTEMLERİ HİZMETİ VEREN GENÇ KADROLU BİR FİRMA web...

xbagcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    paylaşım için saol

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler