User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Liseler kategorisindeki nasıl bir okul anlamadım? isimli konuyu okuyorsunuz.
    semih_kanuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sevgili site sakinler bir okul düşünün kü müdür odasında klima 72 ekran televizyon ve yerler halıfleks kapla olsun idari kata son teknoroloji ürnü fotokopi makinası öğretmenler odasında ise tarihi eser değiri taşıyan ve fotokopi makinasına benzer bişi olsun düşünün ki bu okul metal ve mobilya bölümlerine ödenek sağlasın ama diğer bölümlere hiç bir ödenek ayrılmasın düşünün ki bu okulda sadece idari katta kaloriferler yansın ve öğrencilerin bulunduğu dersaneler detavandan yağmur yaparcasına su aksın şimdi aklınızdan böyle bir okul varmı diye düşünüyorsunuzdur ben sizin sorunuza yanıt olayım böyle bir okul var öğrenciler soğuktan donarken öğretmenler elektrikli soba ile ısınıyorlar ben böyle bir adletsizliği dağa düşünemiyorum sizden dileğim bu konu hakında yardımcı olun eğer bu yazıyı yetkili biri okursa yardım etsinler [img]smileys/smiley19.gif[/img] [img]smileys/smiley19.gif[/img] [:^(Edited by: semih_kanuni

Benzer Konular
    Trafo hırsızlığı nasıl önlenebilir?
    Trafo hırsızlığı nasıl önlenebilir? Bayramda memlekete gittik. Yolda hatları vs. incelerken tespit ettiğim en pahalı eksıklikler trafo direklerinde hiç trafo olmamasıydı. Trafoların bir...
    Bir Trafo nasıl patlar? İzleyin..
    Bir Trafo nasıl patlar? İzleyin.. Bina tipi bir transformatörün patlama anı görüntüleri...Dehşet verici görüntüler...Yorumlarınızı bekliyorum <object width="425"...
    Tek butonla start stop nasıl olur?
    Tek butonla start stop nasıl olur? Selam arkadaşlar. Benim yapmam gereken bir ödevim var ama işin içinden çıkamadım. Soru çok kolay gibi gözüküyor ama kasıyor. Soru şöyle; Bir...
    Lcd Ekran Nasıl Çalışır..
    Lcd Ekran Nasıl Çalışır.. Bir dizüstü bilgisayarı yada LCD ekranında likit kristaller iki plaka arasında sandöviç gibi sıkıştırılmış halde bulunurlar. Plakanın birisinde yatay...
    ÖSS yi nasıl kazanırsınız?
    ÖSS yi nasıl kazanırsınız? ÖSS'yi nasıl kazanırsınız Her yıl çok sayıda aday iyi hazırlanmış olmasına rağmen sınav kaygısı nedeniyle beklenilen başarıyı yakalayamıyor. Normal...

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haklısın semih burasu Türkiye.kimi kime şikayet edeceksin ...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler