User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Aydınlatma kategorisindeki Alman DIN aydınlatma standartlarını arıyorum.? isimli konuyu okuyorsunuz.
    Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    AYDINLATMA İLE İLGİLİ ALMAN DIN STANDARTALARININ PDF VEYA WORD DOSYASI VEYA WEB SAYFASI FORMATINDA ARIYORUM.YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TŞKLER

Benzer Konular
    İyi Bir Aydınlatma Düzeninin Özellikleri
    İyi Bir Aydınlatma Düzeninin Özellikleri <center>İyi Bir Aydınlatma Düzeninin Özellikleri İyi bir aydınlatma için, aydınlatmanın yeterli yeğinlikte olması tek koşul değildir. Bunun yanında,...
    Aydınlatma gösterisi
    Aydınlatma gösterisi Arkadaşlar Filmi bir avusturalya menşeyli firmanın sitesinden aldım benim gibi Honkonk a gitmek isteyipte gidemeyen arkadaşlar özellikle izlesin...
    Yardım istiyorum"Simaris'i arıyorum"
    Yardım istiyorum"Simaris'i arıyorum" Selam arkadaşlar. Sizlerden yardımınızı istiyorum. Siemens firmasının Almanya'da elektrik mühendisleri için ürettiği Simaris isimli bir programı...
    Aydınlatma ile ilgili programlar arıyorum
    Aydınlatma ile ilgili programlar arıyorum dialux programına benzer programlar
    ders notu arıyorum
    ders notu arıyorum elektronik devre analizi 1, mikroişlemciler 1, ve mikrodalgalar 1 ders notu arıyorum. msn adresim: hseyin_tekeli@hotmail.com

umitsaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sayın Hunca
    Prof. Dr İsmail KAŞIKÇI almanyada öğretim üyesi ülkemiz insanı. Muğla ilnde verdiği bir seminerde tanıdım. Özellikle topraklama konusunda seminerler veriyor ülkemizde. ELEKTRİK TESİSAT MÜHENDİSLERİ DERNEĞİ hocanın birkaç kitabını bastırmış. Ben istanbuldan kargo ile getirttim. kitaplardan birisi ALÇAK GERİLİM ELEKTRİK TESİSLERİNİN PROJELENDİRİLMESİ hoca lisans eğitiminide almanyada yaptığından olsa gerek DIN normlarını hep kullanmış. Daha önce girmediyseniz ELEKTRİK TESİSAT MÜHENDİSLERİ DERNEĞİ sitesi yararlı kitabı oradan temin edebilirsiniz. internet adresi:
    http://www.etmd.org.tr

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TEŞEKKÜR EDERİM ÜMİT BEY, KİTABI İNCELEDİM ANCAK AYDINLATMA IŞIK ŞİDDETİ SINIR DEĞERLERİNİ (DIN STANDARDINA GÖRE) BULAMADIM. EMO AJANDASININ ARKA SAYFALARINDA BÖYLE BİR LİSTE MEVCUT AMA BU STANDARTLARIN ORJİNALİNİ NERDEN BULABİLİRİM?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler