User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Sinema kategorisindeki "INSIDE MAN" İzlemenizi Tavsiye ederim*fragman* isimli konuyu okuyorsunuz.
    Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    <center></center>

<center>FİLMİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN</font></font></center>

<center></center>Edited by: hunca

Benzer Konular
    Yardım istiyorum"Simaris'i arıyorum"
    Yardım istiyorum"Simaris'i arıyorum" Selam arkadaşlar. Sizlerden yardımınızı istiyorum. Siemens firmasının Almanya'da elektrik mühendisleri için ürettiği Simaris isimli bir programı...
    işte gerçek tüketici hakları "şikayetvar.com"
    işte gerçek tüketici hakları "şikayetvar.com" ŞİKAYETVAR.COM yukarıdaki bu site o kadar faydali ki özelliklerini faydalarını (en azından benim yaşadığım) size anlatamam.siteye üye oluyorsunuz....
    "dünya bu transferi konuşuyor" video
    "dünya bu transferi konuşuyor" video nikon jevtic'in videosu inanılmaz akıl almaz görüntüler...Videoyu izleyin smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif...
    "DÜNYAYI KURTARAN ADAMIN OĞLU" fragmanlı tanıtım
    "DÜNYAYI KURTARAN ADAMIN OĞLU" fragmanlı tanıtım <center> EN AZ İLKİ KADAR KOMİK BİR FİLM smileys/smiley36.gif HER NE KADAR GORA KADAR...
    Sanal alemde "YouTube" rüzgârı
    Sanal alemde "YouTube" rüzgârı <center> Video görüntülerinin serbestçe yüklenip, paylaşıldığı 'YouTube.com’...

alperayyildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende güzel olduğunu düşündüğüm bir başka filim tavsiye etmek istiyorum. Umarım sizler de beyenirsiniz. Ailenizle beraber seyredebileceğiniz duygusal bir filim. Bizimkiler bu işi öğrenecek gibi. Ne dersiniz...

Babalık üzerine kısa, öz bir şiir
    ***8220;Sözün Bittiği Yer***8221;, şiddet kültürünün içimizi dışımıza çıkardığı şu günlerde, her yaştan izleyiciye sevgi, merhamet ve fedakârlık gibi ulvî duyguları yeniden hatırlatıyor.
    İsmail Güneş'in son filmi Sözün Bittiği Yer bugün vizyona girdi. Görenleri duygi seline kaptıran filme eleştirmenler de iyi not verdi.
    Aşağıdaki adresten filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

SÖZÜN BİTTİĞİ YER
    2007, Türkiye Yapımı
    Yönetmen: İsmail Güneş

Senaristler: İsmail Güneş ve Ömer Faruk Birpınar
    Oyuncular: Mehmet Özgür (Turgut), Yasemin Balık (Simay), Okan Tangücü (Umut), Volkan Severcan (Süleyman), Ezel Akay (Doktor), Ahmet Özhan (Yargıç), Tardu Flordun (Tardu), Mustafa Şimşek (Uzman Doktor)
    Görüntü Yönetmenleri: Baybars Tekin ve Ahmet Bayar
    istanbul'un ilkokullarında palyaçoluk yaparak hayatını kazanmaya çalışan Turgut, anne şefkatinden mahrum bir şekilde büyüyen oğlu Umut'un hayattaki tek varlığı, biricik kahramanıdır. En büyük hedefi ***8220;dizi oyunculuğu***8221; olan ve yaşadığı sefil koşullardan kurtulabilmek için en sıradışı işlere dahi büyük bir gözükaralık içinde saldıran genç adam, bir gün bir okulda gösteri yaparken, oğlunun öğretmeninden gelen acı haberle sarsılır. Umut sınıfta fenalaşıp hastaneye kaldırılmıştır. Yapılan testlerde, çocuğun lösemi hastalığına yakalandığı anlaşılır. Doktorlardan bu yürek yakıcı haberi aldıktan sonra bütün varlığını oğlunu kurtarmaya adayan Turgut, o sırada, kendisini yıllar önce terk edip uzak diyarlara gitmiş olan eski eşi Simay'ın da kente geri dönmesiyle birlikte duygusal açıdan iyice köşeye sıkışır. Cömert bir mirasyediyle flört etmekte olan Simay, yıllardır arayıp sormadığı Umut'u şimdi geri istemektedir. Genç çift, bu nedenle mahkemede karşı karşıya gelirler. Oğluna büyük fedakârlıklarla hem annelik hem de babalık yapan, ancak zorlu hayat koşulları nedeniyle bundan sonrasında önünü göremeyen Turgut için, canını dişine takarak büyüttüğü Umut'u, devletin kendisine göre çok daha ***8220;güvenilir***8221; bulduğu yeni bir adrese teslim etme zamanı gelmiştir. Bu da bir baba olarak onun yapabileceği son ve en büyük fedakârlık olacaktır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)