User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
Şu an Genel kategorisindeki Yeni bir icat daha isimli konuyu okuyorsunuz.
    Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnşaatın tam önünden ve yaklaşma mesafesi 1 metrenin de altında OG-AG müşterek Eneji Nakil Hattı geçmekte. Ama pratik fikirli bir usta (muhtelen inşaat ustası) kendi imalatı olan iki adet 2,5 metrelik potans (yada traversle yada ustamız bu icadına ne isim verdiyse) durumu kurtarmış görünüyor.
    Tebrikler [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Benzer Konular
    Forum Yeni Versiyon
    Forum Yeni Versiyon tıklayın dıger mesajın ıcerıgıne ekledım ama gorunmeyebılır dıye burayada yazalım.Yenı forum dızaynı ıle ılgılı goruslerınızı onerılerınızı...
    Proteus kullanımına yeni başlayanlar
    Proteus kullanımına yeni başlayanlar arkadaşlar proteus kullanımın bilmeyenler veya yeni başlayanlar için programın kullanım klavuzunu paylaşmak istedim beğenirsenis bir teşekkür...
    Floresan lambalar neden daha ekonomıktir?
    Floresan lambalar neden daha ekonomıktir? Floresan lambalar ilk olarak 1939 yılında, NevvYork Dünya Fuarı'nda 'General Electric' tarafından sergilendi. Amerikan evlerinin elektrikle...
    yeni iş yeri açmak yadım pls...
    yeni iş yeri açmak yadım pls... arkadaslar meslek yuksek okulunu bitirdim ama 4 yıldır baska bir sektorde çalısıyordum. elektrik tesisat dükyanı ve yanında inşaat malzemeleri de...
    4 Vakıf Üniversitesi daha kuruluyor.
    4  Vakıf Üniversitesi daha kuruluyor. 4 yeni üniversite kuruluyor“İstanbul Aydın”, “Acıbadem”, “İstanbul Arel” ve “İzmir” adlarıyla 4 üniversitesi kurulmasına ilişkin tasarı,...

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ) yurdum insanı..Paylaşımın için sağol Sönmez

beyazt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    türkiye de bu ve buna benzer görüntülere raslamak çok garip değil sanırım. teşekkürler )

Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında bu görüntüyü özellikle kayda aldım paylaşmak istedim. İlgili makamlar dikkat etsin diye. İlgili makamlar arasında öncelik (en son sözü söyleme hakkı)Belediyelerde.
    Bazı Belediyeler ilgili kurumlara üst yazı ile sormuyor ki buraya bina yapılacak müsait mi durumu diye. İmar planına bakıyor "tamamdır yap binanı" diyor vatandaşa.[img]smileys/smiley21.gif[/img]

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler