User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası
Şu an Görüş, Öneri ve Şikayetler kategorisindeki Gizli başlık için cevap yazma isimli konuyu okuyorsunuz.
    elek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gizli başlık konusunu indirmek için mesaj yazma gerekliliğini kaldırmak iyi olur diye düşünüyorum.
    Bir başlığa bakıyorum ,örnek olarak 10 adet cevap var.
    Bana biraz mesaj kalabalığı oluşturuyor gibime geldi.
    Teşekkür edenden de etmeyenden de Allah razı olsun diyorum.

Benzer Konular
    PC nizdeki gizli paylaşımları bulun....
    PC nizdeki gizli paylaşımları bulun.... Pc nizdeki gizli paylasimlari bulun: baslat - calistir - cmd acilan ekrana net share yazin ve enter yapin komutunu verdiginizde eger...
    Paylaşım sitesindeki gizli bilgiler
    Paylaşım sitesindeki gizli bilgiler Arkadaşlar elinize sağlık çok güzel bir site hazırlamışsınız. Fakat paylaşım sitesindeki konuları neden gizli yaptınız anlayamadım. İstediginiz...
    Nero 7 Premium Reloaded en iyi cd yazma programı
    Nero 7 Premium Reloaded en iyi cd yazma programı PROGRAMI İNDİR 189 MB ALINTIDIR
    180 soru ve cevap
    180 soru ve cevap 157) Fare'ye kimin ihtiyacı var? Windows'in özellikler kutularında, bölmeler arasında geçiş yapmak çok kolaydır. Bunun için farenizi kullanarak...
    CD yazma Sanatı
    CD yazma Sanatı CD YAZMA SANATI . CD-Recordable (CD-R): Kaydedilebilir CD demektir. Standart olarak 650MB veri ya da 74 dakika ses barındırabilir. Sarı, yeşil,...

Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşım,
    İslam inancına göre bildiğini öğretmemek, paylaşmamak günahtır. Tabiki paylaşmamız lazım, herkes kolayca bilgiye ulaşmalı tabiki. Yalnız bir nokta var.
    Ben de bu forumda zaman zaman paylaşım yapıyorum. Paylaşımların bazılarında çok emek harcanan konular, dosyalari programlar oluyor. Emeğe saygısı olmayan bilgiye kolayca ulaşan ve bir teşekkürü paylaşım yapan arkadaşlarımızdan esirgeyen insanlar oluyor. Bu sitede onları ayıklamak için bu Hide olayı çıkatılmış. Dolayısıyla mesaj gizleme taraftarıyım.

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    EMEĞE SAYGI ARKADAŞLAR</font>Edited by: hunca

Teknikadam_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SEVGİLİ ARKADAŞLAR BİLGİSİ AZ OLAN İNSAN BİLGİSİNİ SAKLAR BİLGİSİNİ ESİRGER NEDEN Mİ O AZICIK BİLGİDE ELİMDEN GİDERSE NE YAPARIM ENDİŞESİNE KAPILIRDA ONDAN SAYGILARIMLA...

metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VALLA BENDE YALAN YOK DOGRULARI BİLDİGİME EMİNSEN KESİN YAZARIM .YANLIŞ YAZIPTA BAŞKALARININ KAREKTERİ İLE OYNAMAM.OYNAYAN VARSA BİLE BİLE OKİŞİ AYAKKABI KEÇESİ BİLE OLAMAZZZ?ANCA KALARİZAZYON BORUSU OLUR BENCA ANLAYA KİBARCA ANLASIN .BU YAZIM YARASI OLANA YANLIŞ ANLAŞILMASIN...

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konu defalarca konusuldu yazıldı cızıldı.Tekrar hatırlatmak ısterım bız bırseyı saklamak amaclı gızlı mesaj uygulamasını getırmedık.Sadece bır olcum test.Ki getırdıgımız ıyı oldu boylece curuk elmalar ayrılıyor.Gızlı mesajı begenmeyen arkadaslar sızde paylasım yapın gızlemeyın.

İyi Çalışmalar..

Son günlerde gizli mesaj ile ilgili şikayetleriniz mevcut.

Öncelikle gizli mesaj yöntemini uygulamamızın sebepleri.
    1- Sizler için çok yoğun bır mesaı harcayan arkadaslarımızın yazdıkları mesajların hangı meslektaslarımıza ne kadar ıhtıyac olduğunu olcmek amacı ıle yapılmıstır. Yani kimsenin özel bir isteği yoktur.
    2- Daha oncekı yazılarımızdan takıp ettıysenız eger bır tesekkur mesajı yazmayı bıle cok goren kısılerın bu sıteyı aklından sılmesını ve bırdaha zıyaret etmemelerini temennı edıyoruz.
    3- Gizli mesaj uygulamasından hoşlanmayan yada bu tür bır uygulamayı etık gormeyen arkadasların kendı bılgılerını burada paylaşmalarını rica ediyoruz.Üye olduktan sonra mesaj yazma yada başlık açma hakkınız mevcut.Bu konuya eleştiri getirecekseniz lütfen sizde katkıda bulunun ve kendı mesajlarınızı gizli alan içerisine yerleştirmeyin.

Fikirlerinizi Bekliyoruz.
    saygılar..

saygılar.

metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [img]smileys/smiley31.gif[/img]

Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konuya eleştiri getirecekseniz KENDİ EMEĞİNİZ olan VERİMLİ çalışmalarınızı gizli alan kullanmadan paylaşıma açın. Biraz bekleyin kaç kişi o çalışmaları indirmiş takip edin. Ama hiç kimse hiç bir yorum yapmamış.

Bir takdir yada bir eleştiri yada bir tavsiye almazsanız bilginiz artmaz. Bir elin nesi var iki elin sesi var. Birlikten kuvvet doğar.

Saygı sınırları içinde eleştirin ki kendimizi geliştirelim. Hep birlikte doğruyu bulalım.

Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam,

Geçmiş Gizli Mesajlarımı az önce güncelledim. Artık gizli değiller. Kendi emeğimle paylaşım yaptığım konulara herhangi bir eleştiri yada eğer hatam varsa uyarı alamayınca herhangi bir kazancım olmuyor. Zaten paylaşımı download eden kimselerde elde ettiği hazır verileri kullanarak daha gelişmiş dökümanlar hazırlıyor ve güncellenmiş bilgiyi bencilce kendilerine saklıyorlar. Bunları çevremde üzülerek gözlemliyorum.

Tek istediğim bu forum içersinde birbirimize danışarak ve tartışarak elimizdeki dökümanların kalitesini arttırmak.

Kendi adıma konuşuyorum. 28 yaşındayım ve 7 yıldır aktif olarak elektrik mühendisliği yapmaktayım. Henüz yolun başındayım. İlgili olduğum konular Ölçü devreleri, Kaçak Elektrik kullanımını önleme, AG-OG enerji nakil hatları, projeler, keşifler. Bu konularda probleminiz olursa yardıma hazırım.

Bu bağlamda vaktim olduğu sürece excelde ilgilendiğim konularla kullanışlı tablolar hazırlamaya çalışıyorum.

Tecrübeli tecrübesiz bütün arkadaşalarımızın yardımlarını, eleştiri ve tavsiyelerini bekliyorum.

Foruma katkıda bulunan herkese teşekkürler. Son bir isteğim daha var. Bildiğinizi kendinize saklamayın. Paylaşın ki aramızdan bazılarıda birşeyler katsın, yanlış varsa uyarsın, tartışalım böylece bilginin kalitesi artsın.

Hepinizin yolu açık olsun. İşleriniz rast gitsin.

Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Az önce yaptığım bir tespite göre gizli alan içeren mesaj yazma konusunda eleştiri yapan arkadaşlarımızın da paylaşıma açtıkları konuda HIDE konutunu kullandıklarını farkettim.

Yorum yapmıyorum.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler