User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası
Şu an Mesleki Deneyimlerimiz kategorisindeki Meslek İtirafları isimli konuyu okuyorsunuz.
    Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun, fakriaçıkgöz.

Umarım OSBlerin Serbest Tüketici olabilmesi hakkında sorduğunuz sorulara yeterli bilgi içeren cevaplar verebilmişimdir.

İyi çalışmalar.

black99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi arkadaşımın işyerine ziyarete gitmiştim tesadüfya çaylarımızı yudumlarken bi ses geldi (usta pompa çalışmıyoooo)doktor burd korkma dedi arkadaş.takımlarımı arabamda gezdiririm.neyse baktım 5.5 kw moor süren kontaktör ü besleyen otomatın bir gözü geçirmiyo.laf aramızda arkadaşın eli cebine gitmez pek.parça kabla buldum hemen attım direkt köprüyü.devam et dedim.bir hafta sonra tel etti.yahu o motor varya yine ınılıyo çalışmıyo diyerek stemli stemli sanki ben bozdum.neyse gittiğide bide baktımki aynı fazın kontaktör ayağı geçermiyo tesadüfün bu kadarıda fazla tabiki motorda sorun var elbette ama cimri adam termik dahi yok ucuz malzemeler,faz sırasını değiştirdim yinede sigortanını sağlam ayağına denk getirdim kontaktörün arızalı kontağını.bi bypass ta ona devam devam dedim çıktım bir yıl oldu hala çalışıyor.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler