User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
Şu an Autocad Çizim Örnekleri kategorisindeki teknik ressam olmak istiyorum isimli konuyu okuyorsunuz.
    pepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumdaki herkese merhaba,
    burda yeniyim üye olmamın nedenide elektrik teknik ressamlığını öğrenmek ama bu konuda çok fazla teknik bir bilgiye sahip değilim kendi kendime autocad öğrendim
    elektrik hakkındada forumlardan ve kitaplardan yararlanmaya çalışıyorum ama projeyi çizerken nereden başlamalıyım hangi düzeni takip etmeliyim nerelere ne koymalıyım gibi...
    kısacası bu işi öğrenmek için nereden başlamalıyım
    teşekkürler

Benzer Konular
    SMM olmak
    SMM olmak Arkadaşlar, elektrik-elektronik mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Proje çizimi üzerine uzmanlaşmak ve çalışmak istiyorum. Bu alanda çalışan tüm...
    Yardım istiyorum"Simaris'i arıyorum"
    Yardım istiyorum"Simaris'i arıyorum" Selam arkadaşlar. Sizlerden yardımınızı istiyorum. Siemens firmasının Almanya'da elektrik mühendisleri için ürettiği Simaris isimli bir programı...
    MODERATÖR OLMAK İSTİYORUM
    MODERATÖR OLMAK İSTİYORUM Moderatör olmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki şartları okusunlar... Aranan şartlar ; 1-) Bölüm hakında yeterli bilgiye sahip olmak... 2-)...
    bayiilik almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz
    bayiilik almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar güvenlik-yangın sistemi bayiiliği almak istiyorum internetten başvurular yaptım sonuç alamadım yardımcı olursanız sevinirim
    KAMULASTIRMA TEKNIK SARTNAMESI
    KAMULASTIRMA TEKNIK SARTNAMESI burdan ulaşabilirsiniz burdan ulaşabilirsiniz

Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoşgeldin pepe arkadaş, sen zaten işe başlamışsın.

Kendi kendine autocad öğrenmişsin, tebrikler. tek başına birşeyler başarma azmin var. bir insanda yaptığı işlerde istek olduktan sonra gerisi kendiliğinden çorap söküğü gibi gelir bence.
    Sana tavsiyem işin inceliklerini öğrenmek için düşük ücretli bile olsa bu konu ile ilgili olan (fason proje çizen bir yer olabilir, bir mühendislik bürosu olabilir)bir işe girmen. Özellikle de inşaat ve makima mühendislerinin olduğu yerleri tercih et. Orada çalışırken bu işin sana göre şimdilik ustaları olanlar kendi üzerlerindeki iş yükünü senin üzerine atmak için bildiklerini bir an evvel sana aktaracaktır.Edited by: Sönmez

fatihh.z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    .

ilhanes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlerisi için bir rica:
    Bu arada lütfen düzgün mühendislerle çalışmaya bak sonuçta insan hayatı bizlere bağlı elektriğin şakası olmaz.2 günde kaytarık proje çizen şirketlere ve bu kişiler geçit vermeyelim.

Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haklısın. Ama sen bir işi öğrenmek için o konu ile ilgili herkesin bilgisinden faydalanmak, deneyimlerini dikkate almak gerek. Proje servisinde görevli bir kamu görevlisi olarak ister istemez baştan savma proje çizip getiren elektrik mühendisi arkadaşlarda çok görüyoruz. Bu tür arkadaşların projeleri kontrol aşamasına geldiğimizde uygulama ve çizim arasında uyumsuzluk olmasından dolayı söz konusu projeyi yeniden çizdiriyoruz. Masa başında proje çizen yada üç kuruş paraya çizdirten arkadaşlarımızı biraz yoruyoruz. Yormaya da devam edeceğiz. Dediğin gibi elektriğin şakası olmaz.

saruhan21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ölemiiiiii

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler