Cep telefonu kullanıcıları Callcium sayesinde MSN Messenger’ı diledikleri yerde, istedikleri zaman kullanabiliyorlar. Callcium, kullanıcıların MSN Messenger’daki arkadaş listeleriyle cep telefonları üzerinden kolaylıkla yazışabilmelerini sağlıyor. Böylece kullanıcılar MSN Messenger listelerindeji arkadaşlarınızla haberleşebilmek için bilgisayarlarının başında olmalarına gerek kalmıyor.
Nerede olursanız olun, eğer Callcium üyesiyseniz cep telefonunuz üzerinden MSN Messenger’daki tüm arkadaşlarınızın durumunu görebiliyor, çevrimiçi olanlarla istediğiniz kadar yazışabiliyorsunuz. Callcium’da MSN Messenger bölümüne kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazdığınız anda kişi listeniz ek***siz karşınıza geliyor. Ayrıca MSN Messenger’daki arkadaşlarınızın Callcium üyesi olması da şart değil. Bu hizmet için cep telefonu operatörüne ödenen veri ücreti haricinde hiçbir ücret de ödenmiyor.
Callcium, Cenicon tarafından sunulan ve katma değerli mobil hizmetler alanında devrim niteliği taşıyan bir ürün. Callcium’a ücretsiz olarak üye olan cep telefonu kullanıcıları, servisin sunduğu hizmetlerden kolaylıkla yararlanabiliyorlar. Gençlerin bir numaralı eğlence arkadaşı olan Callcium, aynı zamanda sunduğu servisler aracılığıyla kullanıcılarının yaşantısını kolaylaştırmayı hedefliyor.
Milyonlarca kullanıcıyı destekleyebilecek güçlü bir altyapıya sahip olan Callcium’un avantajlarından yararlanabilmek için ufak bir programı ücretsiz olarak cep telefonunuza indirmeniz yeterli. www.callcium.com ve wap.callcium.com adreslerinden ya da 0 542 758 34 34 telefon numarasını arayarak kolay ve hızlı bir şekilde yükleyebileceğiniz Callcium sayesinde hem eğlenceli hem de hayatınızı kolaylaştıran benzersiz hizmetlerden anında yararlanabilirsiniz. Callcium sayesinde,
- MSN Messenger’ı mesajlaşmak için aynen bildiğiniz şekilde kullanabilir,
- Gelişmiş arama özelliklerini kullanarak arkadaş edinebilir,
- Arkadaş listenizde bulunan kişilerle anında mesajlaşabilir,
- Numaranız görünmeden sesli sohbet yapabilir,
- Arkadaşlarınızın yerini sistemde yüklü olan ayrıntılı bir harita üzerinde görebilir,
- Listenizdeki kişilerden birine yaklaştığınızda sesli olarak uyarı mesajı alabilir,
- 1 SMS fiyatına 200 mesaj atabilir,
- Türkiye ve dünyadan resimli olarak görüntülenebilecek haberleri okuyabilir,
- En güncel döviz kurları ve ıMKB verilerine ulaşabilir,
- ıllerimizin güncel hava durumu bilgilerine bakabilir,
- ıstanbul Atatürk Havalimanı’nın tüm uçuş bilgilerini inceleyebilir,
- Bilinmeyen numaralar servisini kullanabilir,
- McDonald’s’dan yemek siparişi verebilir,
- Benzersiz fiyatlarla logo, melodi ve oyun satın alabiliyorsunuz.</font>
</font>

Kaynak: HürriyetEdited by: hunca