User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
Şu an Off-Topic kategorisindeki Arabayı park etme çilesi bitecek birgün isimli konuyu okuyorsunuz.
    Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tosbağa gibi küçük bir arabamız var. Eşim bir minibüsün girebileceği genişlikteki alana park ederken bile epeyce itina gösteriyor.

Bir kaç düzine manevradan sonra (yaklaşık beş altı dakika sürüyor) ancak park etmiş oluyoruz. Ben Saadettin Teksoy gibi araba daha durmadan sabırsızlıkla atıyorum kendimi arabadan. O park ederken ileri geri sağa sola diye komut veriyorum. Gören de bizi tır parkediyor sanacak.

Neyse (lafı fazla uzattım) şu linkteki cihaz her ne ise dilerim Allah'tan en kısa zamanda buralara da gelir de kurtulurum bu çileden.

gold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öyle bir cihaz çıkmak üzere sim kartla çalışan araç takip sisteminin biraz gelişmişi diyelim.türkcellin alt yapısını kullanıyor sistem.kumanda vasıtasıyla araç hareket ettirilebiliyor.ama boşuna gibi geliyor bana önce zihniyetler değişmeli.hatta bunu yapan bir türk firması.100 tane satar sonra 2 ay sonra çinliler ayağa düşürürler . bizim milletimizde alır .

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkürler sönmez..

Yanlız sıkıysa o araba ıstanbulda bır park yerı arasın buldugu yerede gırsın bakalım ..
    Bunların kaldırıma cıkan modelı varmı acaba..

saygılar..

fahriacikgoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güldürdünüz beni Sn Sönmez.Bu bayanlar niye böyle her şeye stres olurlar ki?Eşin arabayı park edene kadar arabada oturamıyorsunuz.Araba kullanmak zevk tir.Öyle çok teknolojik arabanız olur inşallah o zaman stresiniz daha çok artar.

Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnşallah Fahri Bey,
    Haklısınız. Haksızlık ediyorum. Kemal arabayı park ederken stres oluyorum sadece. Peki Kemal'e ne demeli? Direksiyona geçtiğim anda kalp krizi geçirecekmiş gibi oluyor. Kendi kendine park eden arabalardan Türkiye'de de olsa ne ben ne de Kemal stres olacağız. Hele de Kemal'in hayatı kurtulacak

fahriacikgoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sn.Sönmez
    Kendi kendine park eden arabalar ne sizi ne bizi stresten kurtarmaz.Tv.lerde bugünlerde bir sigorta şirketinin reklamı var.Bilmem izledinizmi?Bayan sürücü duruyor yolun kenarına çıt bir ses araba toparlanıp avcunun içinde..)) gidiyor işine..Ne güzel.

Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında Jetgillerin bir arabası var, süper.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler