User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası
Şu an Alarm Sistemleri kategorisindeki CROW PANEL BAĞLANTI ŞEMASI isimli konuyu okuyorsunuz.
    agsguvenlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı digi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli kullandığımız bir paneldir ve sürekli sorun çıkartır
    SEN HALT ETMİŞİN KEDİ ERİŞEMEDİĞİ CİĞERE MUNDAR DERMİŞ 1500 ADEDİN ÜZERİNDE CROW SATTIM
    ADAM GİBİ PROGRAM YAPAMIYOR İSEN PANEL KÖTÜ DER ÇIKARSIN

durak07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Bende Pw4 Var Müşteri Kapiyi Açar Açmaz Cep Telefonunu Ariyor Yada Akşam şifre Girip Giderken Hemen Ariyor Ne Yapabilirim Acaba.

ulsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Crow Panel Montajci şifresi Ni Degistirmeyenler Için Herzaman Bi Acik Kapi Oldugunu Farkettim Bu Büyük Bi Açik Baska Panellerde Boyle Bisy Yok.baska Bi Sorun Yok Panelde Birtek Sorun Bu

ugurgb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar size bir maruzatım olacak crow marka alarm kullanılan okulda sonradan telefon santralı bağlanmış santralla bi görev verilmiş önce müdür yard 2 zil açmazsa hizmetli 2 zil açmazsa müdür yalnız müdüre geldiği zaman sanki faxmış gibi bi zarıltı telefona cevap veremiyor yardımcı ve hizmetli çalarken açarsa cevap veriyor konuşabliyor alarm telefon hattından çıkarınca düzeliyormuş size zahmet bi çözüm şimdiden teşekkürler

kayanyildiz55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

arkadaşlar bir sorum olacak powerwave a biansında kurlru idi. söküp b bimnasına kurd

arkadaşlar bir sorum olacak powerwave a biansında kurlru idi. söküp b bimnasına kurdum. hiç bir bağlantıyı değiştirmedim yerinden çıkan direnç kablo yok.buna rağmen alarm paneli kuruyor. ancak alarm vermiyor sistemde iki adet pır avr.kablosuz taşıma esnasında pırlaın ve panelin aküğ ve pil bağlantıları iptal edildi.şu anda pırları tekrar tanıtmama gerek varmı ben tekrar tanıtayı dendeim.hata bundanmıdır. başına gelen varmı?ayrıca fabrika ayarlarına dönmem gerekiyormu ve nasıl dönüülüyor.şimdiden herkeze teşekkürler.iyi çalışmalar dileirm.yalicapkini12@hotmail.com alarm paneli normal kuruluyor ancak pırlardan alarm bilgisi gelmiyor.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler