User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
Şu an Elektronik Güvenlik Sistemleri kategorisindeki bayiilik almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz isimli konuyu okuyorsunuz.
    derbeder42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar güvenlik-yangın sistemi bayiiliği almak istiyorum internetten başvurular yaptım sonuç alamadım yardımcı olursanız sevinirim

Benzer Konular
    Yardım istiyorum"Simaris'i arıyorum"
    Yardım istiyorum"Simaris'i arıyorum" Selam arkadaşlar. Sizlerden yardımınızı istiyorum. Siemens firmasının Almanya'da elektrik mühendisleri için ürettiği Simaris isimli bir programı...
    teknik ressam olmak istiyorum
    teknik ressam olmak istiyorum Forumdaki herkese merhaba, burda yeniyim üye olmamın nedenide elektrik teknik ressamlığını öğrenmek ama bu konuda çok fazla teknik bir bilgiye sahip...
    TELEKOM 'u geri almak??
    TELEKOM 'u geri almak?? Cumhuriyet gazetesi köşe yazarı Mümtaz SOYSAL 'ın AÇı adlı köşesindeki bir yazısı..okumaya değer... Ne Kadar kritik bir coğrafyada oturduğumuzu...

gold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teknik bilgin nasıl. ona göre yönlendire bilirim. çok faydası olur sana.piyasadaki bütün firmalarlar çalışıyorum aşağı yukarı

fehul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    KARDEŞ BENİMDE BU YÖNLENDİRMEYE İHTİYACIM VAR...GÜVENLİK SİSTEMLERİ HAKKINDA...BENDE BİR BAYİLİGİNİ ALMAK İSTİYORUM...ADANADA SERBEST MÜHENDİSİM PROJE İHALE TAAHHÜT İŞLERİ YAPIYORUZ...AMA GÜVNLİK İŞLERİNEDE GİRMEK İSTİYORUM...ŞİRKETİMİZ SADECE ELEKTRİK ÜZERİNE

Konular
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fehul bey artık dışardan gözüktüğü gibi karlı bir sektör değil.bence bu sektör için yatırım yapmanıza gerek yok bilgisayarcılar sağolsunlar mahvettiler güzelim piyasayı.2 kamerayı 300 milyona takan var kurulum kayıt kartı dahil.alarm desen gene öyle.tavsiyem oradan bir firmayla anlaşmanız ve iş aldığınızda taşeronluğunuzu yaptırmanızdır.tabi sadece tavsiye bu.google alarm kamera yazınca bir sürü firma çıkıyor onlardan birileriyle görüşebilirsiniz.Projeniz olursa bizde proje desteği verebiliriz.

teknoboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gold Nickli Üyeden Alıntı
    fehul bey artık dışardan gözüktüğü gibi karlı bir sektör değil.bence bu sektör için yatırım yapmanıza gerek yok bilgisayarcılar sağolsunlar mahvettiler güzelim piyasayı.2 kamerayı 300 milyona takan var kurulum kayıt kartı dahil.alarm desen gene öyle.
    [img]smileys/smiley4.gif[/img] bunu senden duymak güzel hatırlarsan işe ilk başladığın zaman sende 1 koyup 5 alırım diyordun herşeyin bir başlangıcı vardır.arkadaşında yaşayıp öğrenmesi lazım öyle 3-5 tane alarm takıp birkaçtane kamera takınca pilot olunmuyor bunun garantisi var geri hizmeti var desteği var malesef gold doğru söylemiş piyasa çantacı dolu takıp ortadan kayboluyorlar hem piyasayı indirip işi rezil ediyorlar
    hemde ciddi çalışan firmaların ekmeğine yağ sürüyorlar neden diye soracak olursanız ucuza iş yaptırdığını sananlar aradan biraz zaman geçince kandırıldıklarını anlayıp birdaha sistem kurdurcakları zaman ince eleyip
    sık dokuyorlar nede olsa geçmişten [img]smileys/smiley19.gif[/img] kuyruk acıları oluyor ve daha seçici oluyorlar..

neyse fazla traş cildi bozar..........
    ARKADAŞIM BENLE TEMASA GEÇMENİ TAVSİYE EDERİM HEM UYGULAMA BAZINDA PROJE BAZINDA VE MAL TEMİNİ KONULARINDA YARDIMCI OLURUM... agsguvenlik@hotmail.com

elektrik_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adamın şevkini kırdınız be abicim olsun her ne kadar eskisi gibi bir piyasası olmasada (para kazanma açısından) sen bu işe gir derbeder42 ne olursa olsun yinede zevkli işler bu işler

Konular
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hırsızlar alarm panellerinin zayıf noktasını öğrenince görücem ben alarm işi zevklimiymiş . bi çok kişi bu işi yapıyor. bağlantıları doğru yapmıyor paneli kilitlemiyor bir sürü ince noktası . 3-4 yıl sonra piyasa belli olacak herkese kurdurmazlar o zaman alarm sistemi.ben oyüzden boş ver hiç girme dedim.piyasanın ihtiyacı yok babında

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler