User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Teknoloji Haber kategorisindeki NOKIA VE SIEMENS CEPTE BİRLEŞME KARARI ALDI! isimli konuyu okuyorsunuz.
    Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dünyanın önde gelen mobil telefon şirketleri Nokia ve Siemens, telefon parçaları birimlerini birleştirme kararı aldı.

Nokia ve Siemens***8217;den yapılan açıklamada, her iki şirketin yüzde 50***8217;şer ortaklı olacağı telefon parçaları biriminin isminin, ***8220;Nokia Siemens Network***8221; olacağı belirtildi.
    Siemens firmasından yapılan açıklamada, söz konusu birleşmenin finansal ayrıntıları yer almazken, ekonomi gazetesi Wall Street Journal***8217;da yer alan haberde, birleşmenin değerinin 31,6 milyar doları bulacağı ifade edildi.

Nokia Siemens Network şirketinin merkezinin Nokia***8217;nın merkezi Finlandiya ve başkanın da Nokia network bölümü başkanı Simon Beresford-Wylie olacağı belirtilen açıklamada, söz konusu şirketin bölgesel merkezinin ise Siemens firmasının merkezi olan Münih olacağı bildirildi.

Almanya***8217;da yayımlanan Manager dergisinde Şubat ayında yayımlanan haberde, Siemens firmasının Nokia Şirketi ile telefon parçaları bölümünün satışı veya ortak girişimde bulunulması konusunda görüştüğü yer almıştı.
    </font>

medyaline

Benzer Konular
    Siemens S7-200 Microwin v4.0 Full (203 MB)
    Siemens S7-200 Microwin v4.0 Full (203 MB) Siemens S7-200 Microwin v4.0 Full PROGRAM BOYUTU: 203 MB LİNK-1: LİNK-1
    siemens flowmetre
    siemens flowmetre Merhaba arkadaşlar ben siemens flowmetre hakkında bilgi arıyorum.. Şimdiden teşekkürler ilginize...
    siemens PLC hakkında........
    siemens PLC hakkında........ V4.0 STEP 7 MicroWIN arkadaşlar bu PLC programını bilen varsa bana yardım etsin lütfen.... ben bu programı yeni buldum ve kullanamıyorum sizden...
    Siemens S7 200 v3.2 ve dahası
    Siemens S7 200 v3.2 ve dahası Bu linkler benim üye olduğum elektronik bir sitede üyeler yararlansın diye açtığım başlıklar Burada sizlerede aynı paylaşımı yapmak istiyorum. ...
    Callcium ile MSN Messenger Cepte
    Callcium ile MSN Messenger Cepte Cep telefonu kullanıcıları Callcium sayesinde MSN Messenger’ı diledikleri yerde, istedikleri zaman kullanabiliyorlar. Callcium, kullanıcıların MSN...

DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    paylasım ıcın ellerıne saglık hunca arakadasım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler