User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
Şu an Autocad Çizim Örnekleri kategorisindeki elektrik ev tesisat projeleri isimli konuyu okuyorsunuz.
    Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TIKLA İNDİR

ALINTIDIR

Benzer Konular
    Elektrik Tesisat Çizim Programı 5.1.8
    Elektrik Tesisat Çizim Programı 5.1.8 Faydalı olabileceğine inandığım bir program.. DOWNLOAD :) Edited by: hunca
    elektrik tesisat projesi
    elektrik tesisat projesi elektrik projesi lazım acil bildiğiniz link yada dosya varmı acaba smileys/smiley19.gif smileys/smiley5.gif smileys/smiley5.gif
    [Video] Komple Elektrik Tesisat Projesi Çizimi
    [Video] Komple Elektrik Tesisat Projesi Çizimi Komple Elektrik Tesisat Projesi Çizimi ...
    Elektrik Proje Çizimi İçin Gerekli Tesisat Semboll
    Elektrik Proje Çizimi İçin Gerekli Tesisat Semboll Elektrik Proje Çizimi İçin Gerekli Tesisat Sembolleri ANAHTARLAR ARMATÜRLER BUAT ÇEŞİTLERİ EV CİHAZLARI MOTORLAR PRİZLER SİGORTALAR

orhan3444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba ismim Orhan.Özel bir şirkette orta gerilim metal clad hücrelere ilişkin primer ve sekonder projeleri Caddy electrical ve Autocad 2006 kullanarak çizmekteyim.Benim sizlere danışmak istediğim.SMM belgesi nasıl alınır?Bir büro açmak istemekteyim.Aranızda SMM bürosunda çalışan yada sahibi olan arkadaşlardan bu konularla ilgili öğrenmek istediğim bilgiler olacak.
    Şimdiden teşekkürler.Bu arada çok faydalı ve seviyeli bir forum oluşturmuşsunuz.Ben ayrıca elektrotekno.com forum üyesiyim emeği geçenlere çok teşekkürler.Orta Gerilimle ilgili hertürlü bilgi paylaımına açığım.Kolay gelsin

umitsaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sayın Orhan bey
    Öncelikle hoş geldiniz. SMM belgesi için öncelikle EMO ya kaydolun. EMO bu konuda sizi yönlendirir. Form konularımızı incelediyseniz OG de KISA DEVRE HESAPLARI ile ilgili formu bulabilirsiniz. Oraya BİRM DEĞER (pu) kullanarak EXCEL de hazırladığım bir proje örneği koydum. Konu ile ilgili fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    umitsaman@hotmail.com
    0533 4682526
    MUĞLA

umitsaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çorbada benimde payım olsun bir projede benden aşağıda linkte

burayı tıkayınEdited by: umitsaman

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SMM belge ilk çıkarımında aranacak hususlar için

http://www.meslekidenetim.com/belgelerformlar/elektrik_smm.htm

linkini tıklayın..Ayrıca SMM belgeleri ile ilgili sanırım foruma oldukça bilgi yazmıştım veya yazılmıştı.. Arama butonundan "SMM" diye aratırsanız sanırım çıkar.

saygılarEdited by: hunca

Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Paylaşım yapan arkadaşlarımız Hunca ve umitsaman'a teşekkür ediyorum.

Gerilim düşümü hesapları ile ilgili bir tablo var bu linkte.
    AG Gerilim Düşümü

Bu tablonun tabiki biraz geliştirilmesi gerekiyor. Mesela;
    İletken kesiti, sigorta vs seçimini otomatik yapsın. Formül koyarak (eğer, koşullar falan) denedim çok uzun sürdü. Vazgeçtim. Excelde ok işareti gibi (süzgeç değil ama görünüşü öyle) düğmeler nasıl ekleniyor? Onları kullanarak yeni bir tablo yapabiliriz.

Exceli çok iyi olan arkadaşlarımız yol gösterebilirse memnun oluruz.

orhan3444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar herşey için çok teşekkürler.Uzun seneler özel sektörde hizmet ettiğimden.Kendi adıma hizmet üretmekten ayakta kalıp kalamaktan dolayı ürküyorum.Sizler gibi bu işn içinde olan arkadaşlar SSM Büro açma konusunda kişisel bilgi ve tecrübelerinden istifade etmek istiyorum.Bu arada Orta gerilim metal clad pano tasarımı kumanda ve tekhat diyagramları ile alakalı bilgi ve tecrübelerimi paylamak isteyen arkadaşlara yettiğim yerekadaryardımcı olabilirsem memnun olurum teşekkürler.Kolay gelsin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)