User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası
Şu an Trafolar kategorisindeki Transformatörlerin korunması isimli konuyu okuyorsunuz.
    barikinil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar merhaba
    forum daha çok belli bir seviye elektrik bilgisi olanlara yönelik ama bende bir soru sormak istiyorum eğer yardım ederseniz sevinirim.forumu biraz gezmeme rağmen soruma benzer birşey bulamadım eğer benzeri bir konu varsa şimdiden kusura bakmayın.
    ben amerikadan masa tenisi robotu (robo-pong 2040) aldım.adaptöründe input 120 volt,60 Hz,output 12 VAC, 1200 mA olduğu yazıyor.doğal olarak adaptör arayışlarına girdim fakat bir elektrikçi bunun da çalışması gerektiğini soyledi. bende kitapçığa birdaha baktım ve avrupa için adaptör spesifikasyonları söyle input 230 VAC 50 Hz, output 12 VAC,1600 mA, 19,2 VA.
    sorum elimdeki 120 V luk adaptör burada çalışır mı çalışmazsa yukarıda yazdığım 230 VAC içi gereken adaptörü bulabilir miyim sizce
    yardımcı olursanız sevinirim.

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barikinil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba
    forum daha çok belli bir seviye elektrik bilgisi olanlara yönelik ama bende bir soru sormak istiyorum eğer yardım ederseniz sevinirim.forumu biraz gezmeme rağmen soruma benzer birşey bulamadım eğer benzeri bir konu varsa şimdiden kusura bakmayın.
    ben amerikadan masa tenisi robotu (robo-pong 2040) aldım.adaptöründe input 120 volt,60 Hz,output 12 VAC, 1200 mA olduğu yazıyor.doğal olarak adaptör arayışlarına girdim fakat bir elektrikçi bunun da çalışması gerektiğini soyledi. bende kitapçığa birdaha baktım ve avrupa için adaptör spesifikasyonları söyle input 230 VAC 50 Hz, output 12 VAC,1600 mA, 19,2 VA.
    sorum elimdeki 120 V luk adaptör burada çalışır mı çalışmazsa yukarıda yazdığım 230 VAC içi gereken adaptörü bulabilir miyim sizce
    yardımcı olursanız sevinirim.

oncelıkle aramıza hosgeldınız.Aynı konuyu 3 yere yazmanıza gerek yoktu zaten bılen arkadaslar gorur.

http://www.gittigidiyor.com/main/sea...&submitit.y=10

bu adreste ıstedıgınız adaptorlerden mevcut yeterlı guc derecesı bu adreste mevcut yınede emın olmak ıcın satıcıya soru sorabılırsınız.Defalarca alısverıs yaptım sorunsuz gerceklestırebılırsınız.

saygılar

AKSUTEP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cevap: Transformatörlerin korunması

Yağlı trafolarda koruma elemanları ile ilgili video

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)