User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Mesleki Deneyimlerimiz kategorisindeki ASANSÖR ARIZASI isimli konuyu okuyorsunuz.
    Teknikadam_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    FİRMA SAHİBİ ARKADAŞIM BİR GÜN BANA TELEFON ETTİ, KAFAYI YİYCEM NE OLUR YARDIM ET BANA DİYE NE OLDU DEDİM ASANSÖR BESLEME KABLOSU HASAR GÖRMÜŞ DEĞİŞTİRDİK DAHA ÖNCE ÇALIŞAN ASANSÖR ÇALIŞMIYOR ENERJİDE VAR NE İŞ ANLAMADIM DİYE.SAKİN OL DEDİM HEMEN AKLIMA FAZ SIRASI RÖLESİ GELDİ HERANGİ İKİ FAZIN YERİNİ DEĞİŞTİRMESİNİ SÖYLEDİM,DAHA SONRA ARAYIP TEŞEKKÜR ETTİ. BENZER PROBLEM ŞEBEKE-JENERATÖR OTOMATİK TRANSFER ŞALTERLERİNDEDE VAR FAZ SIRASI RÖLESİ IŞIĞI YANIYORMU NA KONTAĞINI ÇEKMİŞMİ KONTROL EDİN.KAFAYI YEMEYİN [img]smileys/smiley1.gif[/img] SAYGILAR...

Benzer Konular
    PC DONANIM ARIZASI
    PC DONANIM ARIZASI Arkadaşlar benim masaüstü PC'im ile ilgili bir problemim var.Belki aranızda bu konuyla ilgili bir bilgisi olan vardır.Bilgisayarım normal bir şekilde...
    asansör vinç elektrik konularında
    asansör vinç elektrik konularında •Asansör sistem montajları(her tip sistem ve kapasitede) •Hidrolik asansör ve taşıma sistemleri •Elektrik kumanda panoları(İlgili sistemlerin...
    A dan Z ye asansör montajı (resimli)
    A dan Z ye asansör montajı (resimli) <center>
    asansör sistemleri
    asansör sistemleri İlgili sistemlere karşı ilginiz var ise;Türkiye geneli veya bölgesel stratejik partner olmak,teknik ve ticari çalışma.... Her tip sistem ve...
    asansör sistemleri
    asansör sistemleri Her tip sistem ve kapasitede asansör montajları Hidrolik asansör sistemleri Bülent Tazegül Elektrik-Elektromekanik sistemler montörü...

Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Teşekkürler Teknikadam_41,

engineerfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkürler faydalı bi anı daha

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)