User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
Şu an Dünya Gündemi kategorisindeki SU SORUNU isimli konuyu okuyorsunuz.
    Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

DEMİRKÖPRÜ BARAJINA GİTTİM GEÇEN GÜN BARAJDA SU KALMAMIŞ.

GEÇEN HAFTA BURAYA BİR SAAT UZAKTA BULDAN'DA 4 ŞİDDETİNDE DEPREM OLDU. DEPREMİN SEBEBİNİ YER ALTI SU YATAKLARININ BOŞALMASINA BAĞLADILAR.

YAĞMURLAR DA YAĞMIYOR. HAVALAR YAZ GÜNÜ GİBİ GEÇİYOR.

http://www.wwf.org.tr/fileadmin/media/wwfsu.html

HİÇ BİR ŞEYİ UMURSAMADAN YAŞAYIP GİDİYORUZ. ÇEVREYİ KİRLETİYORUZ. HİÇ DEĞİLSE ELİMİZDEKİ SUYU DİKKATLİ KULLANALIM.

"BU DÜNYAYI TORUNLARIMIZDAN ÖDÜNÇ ALDIK."</font></font>(KIZILDERİLİ ATASÖZÜ)

Benzer Konular
    Kompanzasyon Sorunu
    Kompanzasyon Sorunu Merhaba arkadaşlar.Bu konuda çok fazla bilgim yok o yüzden kusura bakmayın.Sorunu ve mevcut sistemi anlatayım ben size.Sorun şu ki faturaya...
    ERMENİ SORUNU
    ERMENİ SORUNU ERMENİ SORUNU GERÇEĞİ VE TÜRKİYE ÜZERİNE KOMPLO TEORİLERİ 1. GIRIS 1960'li yillarin ikinci yarisindan itibaren, çesitli ülkelerde yerle***...

Forum Yöneticisi hunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    722
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SÖNMEZ BU KONUDA HAKLISIN VE HERKESEİN SENİN BENİM GİBİ DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM...İNANIN GERÇEKTEN CİDDİ BİR DURUM..KÜRESEL ISINMA SU ***INTISI V.S. V.S. BUNLAR DİKKATE ALINACAK KONULAR. BİR ÖRNEK VEREYİM . BULUNDUĞUM İLDE TEKSTİL SEKTÖRÜ İLE İLGİLİ FABRİKALAR ÇOĞUNLUKTA. VE GEÇEN BİR KONUYA ŞAHİT OLDUM.BİR TEKSTİL BOYAHANE FABRİKASININI BİR GÜNDE HARCADIĞI SU MİKTARI 60 TON.YAZIK ÇOK YAZIK..

talebe34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gerçekten bu konu çok önemli bende işyerindeki pisuvarlardan akan sulara acıyorum ve bu suların boşa akmaması için sensörlü bir sistem önereceğim bakalım kabul ederlermi bilmiyorum. konuya herkesin önem vermesi gerekir ve bu konuyu açtığınız için teşekkür ederim. bir benim suyu tasarruflu kullanmamla ne olur demeyelim boşa akan suları kapatalım ve insanları uyaralarım. belki insanlardan tepki göreceğiz ama olsun. ben aslen uyarınca tepki gördüğümü biliyorum. tekrar tekrar bu konuya önem verelim ve bu konuyu açtığınız için teşekkür ederim. talebe34...

fahriacikgoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sn.talebe34
    Hassasiyetine teşekkür ederim.Büyük alış veriş merkezlerinde bu sistem kullanılıyor zaten.Suyun çok israf edildiği yerlerde sensörlü sistem çok geçerli bencede. Su Hayattır..

Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    talebe34 arkadaşımıza katılıyorum. "Ben suyu tasarruflu kullansam ne olur, kim dikkat ediyor ki! " deyip boşvermeyelim.

DOLUNAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar Herkesİn Dİlİne Saglik.bÖyle Onemli Birkonuya İlgİ GÖsteren Duyarli İnsanlarimiza İhtİyacimiz.gecmİŞten Gelecege Dogru Baktigimizda BÖyle Bİr Sorunla Karsi Karsiya Kalacagimiz Acikca GÖrunuyor.tÜm İnsanlarin Bu Konuda Duyarli Olmasi Sİmdİden Tasarruf CaliŞmasi Yapilmali

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler