User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
Şu an Elektrikli Ev Aletleri kategorisindeki elektrik devresinin dönüşümü isimli konuyu okuyorsunuz.
    bedir42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar merhaba elektiriğe yabancı olan bu kardeşinize lütfen yardım edin. benim bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim. geçenlerde demirdöküm marka duvar tipi termostatlı fanlı bir ısıtıcı aldım. görünümü klima gibi ama dış ünitesi yok. ayrıca sadece ısıtıyor. sorun şurda; fan sürekli çalışıyor termostat istenilen ısıya ulaştığında ısıtma işlemi duruyor ancak fan çalışmaya devam ediyor. fanın kendini kapatmaması bir arıza değil cihazın özelliği, termostat kapattığında oda içerisindeki hava dolaşımını sağlamak için tasarlanmış. ancak bu durum odanın çabuk soğumasına ve aşırı enerji tüketimine sebep olmaktadır. ben bu cihazın ısıtma yapmadığı bekleme konumunda iken fanınında çalışmamasını istiyorum. yani mevcut elektirik devresinde bir dönüşüm gerekiyor.durumu demirdöküme yazdım beni haklı buldular ancak dönüşüm için yardımcı olamayacaklırını söylediler. sözüne ettiğim dönüşüm mümkünmü cihazı söküp tamirciye götürmeden önce görüşlerinizi bilmek istiyorum. basit bir işlemmidir yoksa karmaşık bir işlemmidir. yardımcı olursanız çok sevinirim

bedir42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben yazayım bu formda kimse yok ben BEN YAZIP BEN OKUYORUM. BU NE ? BİR ŞAKA MI??????

Teknikadam_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SEVGİLİ BEDİR KARDEŞ ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTMEK İSTİYORUM BURASI CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ ACİL SERVİSİ DEĞİL ÖYLE HER YAZANA ANINDA CEVAP VERMEK ZOR HAZIRKITA BEKLEMİYORUZ BURADA.ŞİMDİ SORUNUNA GELELİM ŞUAN ISITICININ DEVRESİNDE YAPACAĞIN DEĞİŞİKLİK YADA DEĞİŞİKLİKLER ÜRÜNÜN GARANTİ KAPSAMI DIŞINA ÇIKMASINA SEBEBİYET VERECEK BUNA RAZIYSAN TERMOSTAT ÇIKIŞINA BİR RÖLE KOYUP FANINI TERMOSTATLA BİRLİKTE DEVREYE SOKUP ÇIKARTABİLİRSİN.DİREK TERMOSTAT ÇIKIŞINA BAĞLARSAN TERMOSTAT KONTAĞINA FAZLA YÜKLENMİŞ OLURSUN RİSKLİ OLUR. SAYGILARIMLA...

WebMaste® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bedir42 Nickli Üyeden Alıntı
    ben yazayım bu formda kimse yok ben BEN YAZIP BEN OKUYORUM. BU NE ? BİR ŞAKA MI??????

güle güle arkadaşım..

bu forumda senın gıbılerıne yer yok kusura bakma

once paylasmayı bil ok.
    sonra yardım bekle daha ılk mesajında saçmalamışın.

güle güle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler