User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an İş Arayan Üyelerimiz kategorisindeki Otoprodüktör fider dönüşüm işlemleri isimli konuyu okuyorsunuz.
    ahmetylmaz35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Otoprodüktör fider dönüşüm işlemleri

Enerji üretim tesislerinin TEDAŞ ve TEİAŞ barasına bağlandığı dağıtım merkezlerinde eğer mevcut bir fidere bağlanılması gerekiyorsa bağlanılan normal çıkış fiderini fider tedaş yada teiaş otoprodüktör fideri kriterlerine göre donatmak yani otoprodüktör fiderine çevirmek gerekmektedir istanbul bölgesindede üretim tesisi 2 baralı bir dağıtımmerkezine bağlanıyor ise santral şaltı ile merkezdeki kublaj kesicisi arasına Gprs modem yada rf modemle kilitleme yapılmaktadır. ben ve teiaş emekisi abilerim bu montajların hem projelendirmesini hemde montajını yapmaktayız şayet böyle bir iş yaptırmak isterseniz ahmetylmaz35@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz

saygılarımla

Ahmet YILMAZ

pehlivanenerji06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

hes çöpgazı enerjii nakil hattı projeleri ve tedaş teiaş epdk takibi

arkadaşlar merhaba ;hes çöpgazı ve enerji nakil hattı trafo merkezleri otoprodüktör dönüşümü projeleri ve tesisi montajları konusunda tedaş epdk dağıtım şirketlerindeki lisans ve gerekli izinler ve işlemler konusunda yardımcı olabilirim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler