User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Şu an Üniversiteler kategorisindeki YTÜ Elektrik Mühendisliği kafam karıştı isimli konuyu okuyorsunuz.
    eskiesnaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

YTÜ Elektrik Mühendisliği kafam karıştı

Ben elektrik mühendisliğini istiyorum. Puanım YTÜ ye yetiyor. Bugün bir arkadaşım bana ytü elektriğin eğitiminin iyi olmadığını söyledi. Bende biraz internette arastirayim dedim ve çoğu yerde ytü eğitimi çok iyi değil yazıyor. Dersler çok kolay, sınavlar çok kolay olduğu için bir gün önce çalışanlar bile rahatlıkla geçebiliyor. YTÜ nün sadece etiketi var. YTÜ de hep gırgır şamata var dersler sadece vizelerde çalışıyor zaten eğitimide çok iyi değil gibi yorumlar gördüm. Ben elektrik mühendisliğini parası için veya çok kolay iş bulunduğu için istemiyorum. Ben Nikola Tesla hayranıyım diyebilirim ve onun gibi araştırmalar deneyler yapıp elektriği ilerletmek istiyorum. Kendini geliştirmenin önemli olduğunu biliyorum ama cidden bu yazılanlar doğru ise başka bölümlere yönelebilirim. Sormak istediğim aranızda YTÜ elektirik mezunu olanlar varsa bu yazılanlar doğru mu? Siz YTÜ elektrik hakkında ne düşünüyorsunuz?

AliBa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    86
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben kou mezunuyum hatta yeni mezun oldum ytüde okuyan farabi ile giden arkadaşlarımızda oldu sende okumuşsun zaten ytü nün etiketi var yalnızca dedikleri gibi bizim okul gerçekten zorluyor eğitim açısından bunu söyliyebilirim sana.İtü tutsaymış iyimiş akademik açıdan kendini en iyi orda geliştirirsin çünkü Türkiye'de.ama tavsiye ederim açıkcası

Atoll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Wink

YTÜ mezunu değilim ama şunu söylim...
    Elektrik farklı üniversitelerde değişik mi akıyor...
    Kuramlar farklı mı ?

Hayır...

Üniversiteler Temel eğitim verirler... o bilginin üzerine sonra ne inşa edersen et...

ODTÜ, Boğaz içi mezunları tanıyorum sadece satış yapıyorlar...

Üniversite önemli değil... önemli olan mesleğine saygı ve sevgi ateşidir... O sönmesin yeter...

5, 10, 15 yıl sonra kim sorar hangi üniversite diye...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)